Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Helsing

    aktív tag

    válasz Berci77 #16016 üzenetére

    A Voyage-ban több led van és ezért sokkal egyenletesebb a világítása. Valamint egy szintben van a káva képernyővel és ezért oldalról nézve sem láthatóak a ledek. Szóval a világítása jobb.
    Viszont nem meleg fényű egyik sem.
    Ha a meleg szín akkor Kobo. Ha a gombok akkor Voyage vagy az Oasis.
    Amiben mindkettő megvan az a PB Touch HD 2 meg a nagytesója. De ezeknek lent vannak a gombjaik ugye. Ráadásul hangosak is szerintem. Bár persze ez szubjektív. Csak éjszaka, síri csöndben hangos.

    Én PW3-at vettem addig míg meg nem jelenik a számomra tökéletes olvasó. Ami egy vízálló Voyage lenne állítható színhőmérséklettel, inverz móddal és 6,5-7"-os kijelzővel. Mondjuk egy darabig szerintem várhatok. :D

    A lapozógomb hiányával megbékéltem, bár az van amitől tartottam. Sajnos koszolódik ahol tapicskolom.
    Az egyenetlen világítás is csak akkor zavar ha épp olyanom van. A hideg fehérrel szerencsére nincs gondom. Nem kékes a fénye, szóval nekem bőven megfelelő.

    Picit elkalandoztam. A lényeg az, hogy mivel számodra a világítás a döntő ezért a Kobo lesz a nyerő. Ha nem számít a pénz akkor a Kobo Aura H2O Edition 2 jobb választás szerintem mint a Clara. Ráadásul azt egyszerűbb beszerezni.

Új hozzászólás Aktív témák