Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz ginola #3257 üzenetére

    idune-nel azt írták korábban, hogy megoldható (én nem ismerem), de az sem így lett kitalálva, meg a yadis sem. mindegyiket pc-re kell telepíteni.
    a yadisnak meg kell adni, hogy hol vannak a filmek.
    ha hálózatban van a dune (pc+dune), akkor ez 2 gombnyomás és már csak a filmek borítójának letöltése van hátra, majd ezt exportálni a dune-re.
    innentől kezdve pc már nem kell hozzá (míg újabb filmet nem adsz hozzá).
    de mivel a filmek a dune-re vannak dugva, nem tudom, hogy háló nélkül hogy mondod meg a yadis-nak, hogy milyen filmjeid vannak. vagyis tudom, ki kell húzni a hdd-t és rátenni a pc-re.
    de így meg figyelni kell majd a filmek útvonalára, mert visszadugva a dune-re megváltozik majd és nem fog yadisból indulni a film.
    szóval valahogy így nézne ki:

    -a filmes hdd-t rádugod pc-re
    -yadisban kitallózod a filmes mappát
    -az export mappa (ebben van a katalógus minden film adatával) szintén ezen a hdd-n lehet
    -lekeresed a filmeket, szépítgeted, készre csinálod
    -valamilyen módon megszerkeszted a filmek elérési útját, hogy a dune-be visszadugva is majd induljanak (auton is megcsinálja, de amint kihúzod a pc-ről, ez változni fog)
    -ha ezek sikerülnek is, a következő film hozzáadásakor újra végig kell ezt csinálni, persze csak arra az egy filmre.

    egy szó mint 100, ha hálózatban lennének, akkor ezerszer könnyebb lenne....szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák