Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sedwick26

    tag

    válasz nfsu17 #1735 üzenetére

    Sajnos nem valószínű. :(
    Este direkt benne hagytam a HDD-t és reggelre még melegebb lett, tehát nem állt le. Akkor vettem ki, mikor reggel, a rádió miatt próbálgattam....

    D.u tovább próbálgattam és teljesen össze is zavarodtam :W

    Hazaérve bekapcsoltam a DUNE-t és konkrétan nem volt internet elérés. Se rádió, se SMB. Hátulról kihúztam az ethernet kábelt és vissza dugtam. Ez megoldotta a gondot, egy időre.
    Kipróbáltam újra, hogy PC-n torrent letöltésnél mit is csinál. Közben a rádió ment. Benn a HDD, tehát a reggeli anomália csak a véletlen műve volt és a rádió folyamatos volt...mindaddig, amíg megint akadozni kezdett és láttam, hogy a PC-n a torrent leáll arra hivatkozva, hogy nem látja a DUNE HDD-t. Torrent ez esetben nem fagyott ki a PC-n, de a DUNE-ről teljesen eltűnt a net. Újra nem látta a hálózatot és a rádió csatornánál hiba kóddal leáll (12-es hiba)

    Kihúztam újra hátulról a net kábelt, de ezúttal nem oldotta meg.
    Teljes áramtalanítás és újra volt némi net. Ezt azért írom így, mert észrevettem, hogy már a jellyfish 10Mbps is akadozik rajta. Zenét flac-ot, net rádiót vitte, de annyi volt a max.

    Jelenleg is itt tartok, nincs normális hálózat, néha van rádió, de lehet folyamatos hallgatásnál újra akadozna, kipróbálni ezt már nem tudtam idő hiányában.

    Lehet a UPC-s router a ludas? De akkor eddig miért nem volt gond. 2 napig nem volt hozzá nyúlva a hétvégén, mivel nem voltunk itthon. A WD Purple egyedül az új elem, de azzal elvileg nincs gond.

    Az egyel régebbi fw-t is visszaraktam, de vissza bootolás után egyből akadozott a rádió, így nem az volt a gond, így újra lefrissítettem, tehát megint a legújabb van rajta.

    Teljesen tanácstalan vagyok. Este resetelem, törlöm a rendszermemót, újraformázom ext3 vagya 4-re a HDD-t....jobb ötletem nincs.

    Nektek? :F

Új hozzászólás Aktív témák