Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    Sziasztok!

    Szétkaptam a V-tail 210 törött hátsó részét.
    Nos a látottaktól nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek, és még jobban az a véleményem hogy a konstruktőrét falhoz állítani és le kellene lövetni. :W :D

    A nagyon gyenge pont a kulcs végénél, és egyébként is a műanyag meg mint amiből a játékok készülnek, az a törékeny fajta, és vékony falvastagságú.

    A "legviccesebb" az alsó összefogó vékony műanyag csík, ami hajlékony(de nagyon ám) vagy 0.8-0.9mm vastag, a középső rész sem tömör, ez volt a csúcs mikor kézbe vettem.

    Ja igen, találtam itthon egy aluprofilt amiből szabtam egy darabot, csak kicsit lágy típus, így kapott még kicsi megerősítést.
    Ha valakit érdekel, mutathatok képet hogyan oldottam én meg. :B

    Meg arról is hogy nem is lenne olyan egyszerű átpakolni másik vázba egyes elemeket, esetleg egyben az egészet, mert itt is minden speciálisan ehhez készült, mint pl. nekem a Walkera Runner. :F

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák