Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck sidious

    csendes tag

    válasz robotkutya #2898 üzenetére

    Hat igen a kissebbeket 20 ezerig az ember konnyen megugralja...es megszereti...de utanna jon a nagy dilemma...merre tovabb?...
    Mert ha kamerasat akarsz jot...minimum 150..200 ezerbe faj...de ha tetszik az racing is...az is kb 150 ...de hamar csinalod ezt vagy azt akkor kell hozza az fpv is ..es..es..es..es..es.. alkatreszek motorok kutyuk mutyurok..es mindig minden kopik vagy elromlik vagy osszetorik... :W
    azert aki belemerul egy ket even belul mar az 500.000 ft is elkoltodik es a lakas ugy nez ki mint egy alkatresz raktar es szerviz :))
    Ilyenkor ertem meg azokat akik azt mondjak hogy ok videozni akarok es megrendeli az uj djt vagy typhoont es kesz...
    itt valaki posztolt egy kepet regebben.. vett egy nanot.. aztan 1 mikrot... es vegul 1 phantom 3.... szerintem igaza van .... es persze penze.... ha nincs eleg mani ra akkor jon az orlodes...es kinlodas hogy mit merre hogyan..... persze ennek is van szepsege...a varakozas vagyakozas.. :(((
    de tobnyire az ember a videos 4ks kameras szuper turbinat azert veszi mert azt meg a felesegeknek be lehet etetni hogy anyukam ...milyen jo lesz nekunk :C
    es az ember belul meg csak tisztan egy gyerek es imadja a kutyuket......
    nekem is eppem tegnap jott meg a hubsan x4.... bol a 2. Es pot akuk..prop..gard..es...es...es... o mar a 4.
    nem lesz tobb pici
    jon a gyujtogetes :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák