Hirdetés

Aktív témák

  • Dr.Zoo

    senior tag

    Természetesen azóta kelünk, és áthozza Mama a gyereket, hajnalban. :U
    Úgy látszik, nem sokat fogunk aludni, de ilyen ez a popszakma. ;]
    Így közeledvén a 4x-hez, egyre jobban fáradtnak érzem magam, és türelmetlennek. A meló is sokat kivesz, Mama is fáradt, egyedül a kis ördögfióka pörög, de Ő nagyon. Vasárnap voltunk Muteréknál, volt névnapi és születésnapi köszöntő, egyben. :DDD
    Fater kapott szülinapjára egy palack Bordóit, Anyám egy palack Zétát, és csokit meg könyvet, Hanna egész nap szerepelt.. Hétfőn ebben a szép időben nem nagyon tudtunk vele mit kezdeni, állandóan ki akart menni, persze szakadt egész nap, megállás nélkül.
    Nem tudom, még mit írhatnék a 600.-ik hsz-be, az hogy köhögök esténként, gondolom már unalmas, az elfogyott XO-t még nem pótoltam, Mamával időnként nem értünk egyet, a gyereknevelésben, és időnként megjegyzi, hogy kevesebbet kellene piálnom. :U
    Fene sem tudja, most nem kezdem el magam mentegetni, hogy mik az indokok, meg hogy mennyi az annyi, egyszerűen állandóan megy a matek a fejemben, és nehéz leállni. Hogy miről megy a matek?
    Hát mindenről. Szó szerint, mindenről.
    A KV már egy ideje nem hat, megszokásból iszom, kell valami, ami kicsit néha kikapcsol, kivesz a pörgőből, mert időnként túlfeszítem a fejem, és úgy érzem felrobban.
    Persze ilyenkor jön, hogy sportoljak, meg fussak, meg kössem le magam. Ja.
    Hajnalai 5-től, este 10-ig megy minden egyes nap a műszak, néha már délutánra kidőlök, mint a zsák.
    Hogy jót is mondjak a végére, szervezek egy PH-s sörfőzést magamhoz, eddig rajtam kívül 2 résztvevő jelentkezett.
    Majd fényképekkel dokumentálom, ha összejött. :)

    "decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Aktív témák