Hirdetés

Aktív témák

  • Dr.Zoo

    senior tag

    Heti összefoglaló következik.
    Melóban nem csökken a munka intenzitása év vége felé, hanem nő. Mi kis butusok úgy gondoltuk, hogy itt a karácsony, jön a happy new year, csak elcsitulnak az emberek, de nem.
    Mama változékony, mint az időjárás, Após csoffadt polóját hurcoltam szervízbe, aztán vissza mert füstölt, egy 100 forintos gumicső lecsúszott a helyéről, mert 2001 óta megért volna a cserére, de ez érdeklődés hiányában eddig elmaradt. Így a hazaút után derült ki számomra, hogy valahonnan szivárog az olaj, persze gyakorlott pesszimistaként rögtön a hengerfejtömítésre, vagy a szelepfedél tömítésre gyanakodtam, de szerencsére "csak" a gumicső szivatott meg. ABA bilincs, mehetek haza. Oh yeah! :)
    Csütörtök pénteken oktatás, kommunikációs tréning, idén rövid időn belül a 3. kétnapos okosítás, és itt visszautalnék az elején olvasható munka mennyiségre. :(((
    Node sebaj, első nap hasznát vettem az ebéd során a kommunikációs gyakorlatomnak, miszerint egész napos eseményen a Művek biztosítja az abrakot!
    Beállok a sorba, rutinos oktatásra járóként tudtam, hogy a kétféle mennyiségű levesből, nekem-nekünk a kisebb mennyiségű jár! (kis csésze vs. mélytányér) Cukin kiszedem a csészébe az addigra már csak lé formátumú ragulevest, majd beállok a másodikra várók sorába.
    Kiadó ember pörög, mint a ringlispí, látszik az arcán hogy koncentrál.
    Gondolkodom egy ilyen tábor szervezésén, jelentkezés a "kizárólag hülyék részére" jeligére várom priviben!! ;]
    Odaérek az Ombréhoz, majd mielőtt az előre kiszedett rizs-menzás rántotthús kombót a kezembe tudta volna nyomni, szólni merészeltem.:
    Szia, ne haragudj, kérhetek Én grill zöldséget, és natúr husit?
    Ombre lefagy, majd riadtan közli egy pár pillanat után, hogy őőőő, nem.
    Oké, köszönöm, Szia!
    Csúsznék tovább a szikár levesemmel, a döbbent arcot vágott protokoll droid utánam szól:
    Figyelj már!
    Kedvesen visszacsúszok, és kérdezem.:
    Tessék?
    Miért nem kell ez?
    Mert nem szeretem a rizst, és most nem kívánom a rántott husit, szia!
    Csúszok tovább, a mögöttem lévő döbbenten néz, félelemmel vegyes tisztelet a szemében....
    Finálé!!!! Dobpergés.:
    Figyeljmár!
    Kissé ingerülten visszacsúszok, igen?
    Miértnemkell ez?
    Ekkor elkeseredtem, és közöltem vele, hogy én még mindig grill ződet', és natúr husit szeretnék.
    Oké, szólt a droid, tudok adni Neked vegyesen is rizst, meg krumplit. Rántott husival! :Y
    Fuck yeah! :DDD
    Köszönöm szépen, akkor még mindig nem kérném... :O
    De miértnem?
    Itt tört el bennem valami, mert szó nélkül húztam tovább a híg levesnek látszó tárgyam, amit aztán elkezdtem leülve elfogyasztani.
    Nincs vége.
    Többiek:
    Miért nem eszel másodikat?
    Itt belül zokogtam, de elmeséltem!!! :D
    Azért, mert a rizst nem szeretem, a benti rántott husit meg most nem kívánom. Döbbent csend, hallottam a mérnökök fejében kattogó metakommunikáció vibrálását.:
    Bezzeg ennek a rántott husi sem jó. Bezzeg Etiópok éheznek.
    :D
    A végére valami kis vidám szösszenetet tartogattam, tegnap este Joci barátom meghívott Dunakeszire, dumaszínház előadásra.
    Kőhalmi művész Úr adott elő egy órás humorbonbont, illetve utána a showder klubbos srácok zenés-szwing típusú interaktív előadása volt.
    Élveztem, jó volt! :)
    10-re lett vége, 2-ig pálinkáztunk, aztán a Mama eljött értem.
    Kicsit most billeg a fejem, a Gönczi vilmos nagyrészét Én pusztítottam el, Joci már nem a régi! ;]

    [ Szerkesztve ]

    "decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Aktív témák