Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Klown

    aktív tag

    válasz Sultan #44844 üzenetére

    Álmodik a nyomor! :O Én is kerületi vagyok, egy elég nagy lakótelepről (Centi, a Budapesti út közepénél), ami körbe van optikázva, bárhonnan át lehetne vezetni a telepre a a szolgáltatást, de mégsem teszik meg! :(((

    Poli "köti az ebet a karóhoz", hogy amiatt, mert a helyi sufni cég (HWR) szerződésben áll a DIGI-s kartell cég I-TV-vel, de ez így nem áll meg teljesen, mivel a kertes övezetben fütyülve rúgta fel ezt a deal-t. Tehát nem (csak) ez áll a dolog mögöt... Hogy mi, arről gőzöm sincs! (Lakásszövetkezet, önkormányzat, kartell, stb.) Ami bosszantó, hogy a UPC is b@szik bármit is tenni... Szomorú, hogy egy 10.000-es lélekszámú lakótelep egyik cég fantáziáját sem mozgatja meg. (Koax-on van HWR és optikán T, de egyik szarabb, mint a másik... :( ) De vannak a kerületben olyan lakótelepek is (pl. Jókai), ahol egyedüliként a T arat. Ott sincs DIGI, se UPC (max. részlegesen 1-2 lépcsőházban)! Igazi pengősmalac effekt... Úgyhogy, ha eddig nem tették elérhetővé a szolgáltatást, akkor nyugodtan keresztet vethetsz rá! 2 év alatt semmit nem fejlesztettek társasház ügyben a kerületben. Bekötötték a légvezetékes ELMÜ-s területeket, azt csumi! Ahol földkábel van, ott nem lesz semmi. :U

    [ Szerkesztve ]

    << Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

Új hozzászólás Aktív témák