Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wikings2

    őstag

    válasz sto1911 #5586 üzenetére

    Az fg = forum gold. Ebből gondolom már koppan hogy a fórumon üzletelés közben szerzett arany ergo a fórum fizetési eszköze. A fórumon üzletelés úgy történik ,hogy kinézel magadnak egy tárgyat a fórum megfelelő topicjában (amely ha Europe ladder/non ladderről van szó akkor másodpercenként frissül szóval egy üzlet lemegy 3 perc alatt.) ezekután írsz a kollegának egy privátot hogy a meghírdetett áron elvinnéd és jöjjön a " ASD12/12 " játékba.
    Bejön---> leírjátok a forumneveket és az üzlet tárgyát, te odaadod neki (printelni kötelező mielőtt elfogadod) és ő meg küldi neked fórumon az fg t érte. Fordítva is ugyan így történik a dolog csak ahhoz meg kell hirdetned a saját cuccodat.
    Sokaknak vannak kétségei vele mivel előre odakell adni a cuccot, de a fórumozok között már kialakult egy olyan tolerancia hogy 99.999% ban nem basszák át a fejét az embernek. Ha valaki csinált már ilyet akkor annak a neve alatt egy Scamm: xx% látható.
    Remélem segítettem.

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Új hozzászólás Aktív témák