Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _ocsisajt

    őstag

    válasz mikromanus #85069 üzenetére

    egyebkent most egyetertenek*** veled, mert totalisan ugyanaz a velemenyem mint neked, hogy be vagyunk szukitve a top szettekre... en is mergelodtem amikor megtudtam, hogy a 800 damos szetgyurut lenerfeltek, es nem azert mert onmagaert a nerfert, hanem hogy igy a kutya sem fogja hasznalni... pedig szerintem azok a jatekosok akik mar unjak es/vagy nem szeretik masolgatni a "top" buildeket eleg fasza theoryk tarhaza allt volna rendelkezesre vegre a NOSZETES buildekhez...

    ***de! semmi sem kotelezo ugye, ha persze teged eget a vagy, hogy lihegj a gr100-ert akkor hat... na... de a lenyeg, hogy mivel nem kotelezo ezert szerintem ugyanugy meglesz a lehetoseg (igaz nerfelve) hogy kitheoryzz valami fasza kis kombinaciot a noszetes ringekhez... sszaaal :) en nem PTR-ezek direkt, szerintem mar nem is nagyon fogok csak koca modjara live 2.4-ig... de a noszetes gyurut nem nerfelik a foldig akkor tuti el fogok vele szorakozni csomo idot arra, hogy valamit kiagyaljak...

    (ja es igen total oooszom lenne shieldes dht osszerakni mar, nekem is regi perverziom!)

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Új hozzászólás Aktív témák