Hirdetés

Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz celf #2073 üzenetére

    nahh jo de ilyen alapon a telefonomban levo snake -ben is vannak kovetkezmenyek, mint barmi masban szamit, hogy jobbra mesz, vagy nem. En tovabbra is ugy vagyok vele, hogy aki megfogja venni a diablot (mint pl en) ....majd egyszer...az azert veszi meg, mert arra szamit, hogy hozza a korabbi reszek hangulatat, es nem azert veszi meg, hogy bonyolult feladvanyokat, dialogusokat fejtsen meg orakon keresztul...Mint irtam nekem az elso resz jott be inkabb, ha azt a hangulatot hozzak (dzsungeles palya nelkul...az volt a kettoben nekem a melypont :DDD ) akkor tuti lesz.

    jahh igen irtad korabban, hogy a dragon age-t meg nem probaltad...szerintem ugorj ra, mert tetszeni fog...nekem nagyon bejott (es mar 2000 forintert)...baldurs-t is vegigtoltam nehanyszor...a torpemnek mar 24-es ereje volt (ami folytatva a masodik resznel tobb mint nagy segitseg volt :DDD )...vegul nem tudom, hogy az angol problema-e, mindenesetre van magyarul is a dragon age.

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Aktív témák