Hirdetés

Aktív témák

  • Andie

    őstag

    válasz V.Stryker #15764 üzenetére

    Egy kicsit én is igy vagyok ezzel, még ha nagyon az elején járok is per pillanat - de máris látszik, hogy túl nagy variáció nincs. Eddig a pályák is elég folyosó-szerűek voltak, tehát max 1-2 kiszögellésbe tudtam bemászni, többnyire nem is volt ott semmi. Egyedül a Katedrális, ami már nagyobb területű, itt azért elgondolkodtam, hogy akkor most merre is menjek, hogy ne hagyjak ki semmit, és ne essek rögtön a boss karmai közé (már ha lesz a végén). Igazából itt sem lehet örök igazságot tenni, ha már szerveztél 3-nál több embernek valami programot, tudhatod :) Van akinek ez jön be, van akinek amaz. Biztosan sok visszajelzést figyelembe vett a Blizzard, hisz hónapok/évek? óta folyik az ötletelés a D3-al kapcsolatban. Emellett közvéleménykutatást is végeztek nyilván. A játék olyan lett, amilyet a nagy többség akart. Valószinü sokakat inkább zavart az, hogy eltévedtek a nagy pályákon, vagy mint D2-ben, cikk-cakkban kellett átfésülni 1-2 részt, hogy ne hagyj ki semmit. Bár ha jól értem a többiek elmondásából, lesznek azér monumentális pályák is, folyosók nélkül.

    A fejlesztés hasonló tészta. Van aki csak menni akar, hentelni, és már az is nyüg, hogy skilleket kell választani. (persze az minek játszik ilyen játékkal?) - van aki pedig még a karaktere bajúszának szinét is ki akarná választani, illetve hogy a jobb lába erősebb legyen mint a bal karja. Ezt nem lehet "opcionálissá" tenni, hisz akkor a multiplayer játék eléggé unbalanced lenne -igy hát megkaptuk a leegyszerüsitett változatot. Megszokjuk, és nem is fog hiányozni annyira :)

    Kashim: köszönöm a válaszaid! :R

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Aktív témák