Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vottokar

    senior tag

    válasz LendvaiFeri1 #53285 üzenetére

    Szia Nemrég én is megkérdeztem ezt itt, mert a Case logic Jaunt táskába épp hogy bele lehetett tuszkolni a 7559-est. Érdeklődésemre nem kaptam nekem címzett választ, ezért kicsit leskelődtem. A dell oldalán a Dell Tek hátizsákot ajánlják hozzá. Ami érdekes angol dellnél 15,6-os méretben, az amerikain a 17-esben. Bár angolom egész hiányos körül nézegettem és találtam olyan kritikus videót, hogy a dell15.6-os hátitatyóba nem fér el a dell noti. (a videón pont egy 7559-es, ha jól láttam). Ezért nem reckíroztam, és egy 17-es Tek hátizsákot szereztem be a masinámhoz. Elég jól párnázott, és az olcsó F1-es sleevevel együtt is kényelmesen elfér így. Elég sok hely marad még a tatyóban, úgyhogy elfér benn még jópár dolog. (töltő, egér, mobil DVD, mobil vinyó, füzetek, apróságok, telefonok, pénztárca, kaja stb...) És a szerintem régebbi "sárga cippzáras" modellen is van külön szemüvegrekesz párnázva a tetején...)
    Ha valami szép vállra akasztható vagy kézbe vihető klasszikustáskára gondoltál, akkor semmire se mentél az irományommal. De remélem, hogy valakin akkor is segít....

    "Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

Új hozzászólás Aktív témák