Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vilmaboy

    őstag

    válasz tragiQss #24886 üzenetére

    Nahh... supporton beírod a szerviz tagot... jobb oldalt ott van a driver help gomb... Ottan találsz ilyet: In what order should drivers be installed? az elhoz erre az oldalra ennél érthetőbben nem lehet leírni, hogyan csináld... A support oldalon minden driver fent van mint írtam és minden szoftver is... Kivétel a digital persona, amit elküldtek nekem cd-n. de csak ezt az egy szoftot. a Quickset-től elkezdve mindent megtalálsz a letöltésekben miután kiválasztottad az oprendszert...

    Valóban azt akarta a supportos, hogy vigyem diagnosztikára a gépemet, de mivel az én gépem helyszini garos ezért ezt visszautasítottam. de nekem nem olyan gondom volt, hogy nem tudtam valamit megoldani, hanem mint informatikus teljes bizonyosssággal állítottam neki, hogy hardveres eredetü a probléma. Ezért rendelt nekem alkatrészt és helyszinre küldte egy technikussal. Akkor nem akart küldeni, ha szoftveres eredetű, mivel N-es gépeknél nem elelnek a szoftveres kiépítettségből származó hibákért. Magyarul ha szarul installáltad össze, akkor az nem az ő gondjuk. Ha hardver hiba, az igen. Vagy ha nincs driver a support oldalon valamihez, az is... de telepíteni nem fog neke4d odaküldeni senkit, mivel az a te dolgod... :K

    Driver letöltésre supporton kívül legalább 5 megoldást tudok fejből, de hogy a legegyszerübbet mondjam... töltsd le a driveridentifier nevü szoftver a driveridentifier.com -ról és majd ő megkeresi neked... ne mond már, hogy nem találod supporton... megnéztem.. ott van minden...

    [ Szerkesztve ]

    A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

Új hozzászólás Aktív témák