Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz fenergie84 #54160 üzenetére

    Én azt szerettem a szárítógépben, hogy valamennyire ugyan eszi a ruhát, de leszedi a nagyja szöszt is főleg a pamut pólókról, zokniról, gatyákról és emiatt a lakás is jóval kevésbé poros/szöszös.
    Illetve tényleg nem kerülgetni 1-2 napig a szárítót. Nekünk most a panelben viszonylag jól szárad, délután kimosok, másnap délután már szedhetem be, de ha nagyobb lakásba költözök idővel, akkor elgondolkodom én is a szárítós mosógépen.

    Mosógéptől is sok függ egyébként, mióta tesómék megvették az AEG-t 1400-as centrivel, azóta fél nappal hamarabb száradnak a ruhák, mert alig hagy benne vizet
    Szóval én 1400-as centri alatt nem vennék most mosógépet.
    Sajnos ide panelbe nem tudok ilyet venni, mert a hagyományos elöltöltős sem fér be :(

    #54168) xuldar: valami valamiért. Általában 30-50 perc egy program és sajnos ezalatt megeszik úgy 3 kW-ot

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák