Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Šolaire

    veterán

    válasz Brenor #6921 üzenetére

    A 2. Rész ritmusa teljesen más igaz én már úgy megszoktam hogy észre se veszem, és abban igazad van hogy vannak benne indokolatlannak tűnő szivatások pl blue smelter bossrun. Nekem a 3 dlc ami nagyon adja, és zseniális a pályatervezés is ha jól emlékszem itt már Miyazaki vezényelt. A multi itt sokkal gördülékenyebb mint pl az 1-ben azt nagyon jól megálmodták. Nekem minden hibája ellenére (véleményem szerint árnyéka csak az első résznek) bejön a játék a hangulata beszippant és a története is sokkal személyesebb. Ami még nem tetszik az a botrányos fegyókopás és nem csak katanáknál feltünő, repair powder meg ugye alig van hosszabb részeknél nagyon idegesítő. A nagypapa tempót orvosolhatod pakolj az adaptability-ra gyorsabban iszod majd az estust meg gurulásnál is tovább maradsz sebezhetetlen. A pursuer meg nem olyan vészes szerintem simán melléd üt ha úgy mozogsz. Én a feleződő hp csíkkal se foglalkoztam, sok hibája van a játéknal újrahasznosított bossok amik idegesítőek néha de én szeretem most is ezt nyúzom.

    [ Szerkesztve ]

    “Praise The Sun” \[T]/

Új hozzászólás Aktív témák