Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BloodRay

    veterán

    válasz Dvix #2355 üzenetére

    Féleszű hülye írta, csak nevetni lehet rajta. Süt belőle a gyűlölet, egyszerűen olyan dolgokat ír amik nyilvánvalóan nem igazak, hülyeségek...

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

  • golyós

    őstag

    válasz Dvix #2355 üzenetére

    Nem díjnyertes írás, de van benne igazság azért rendesen ami a Lodgyra is igaz.
    :K
    A könyöklő hiánya az ajtón tényleg botrány, az ülésre szerelt meg rövid és keskeny, nem sok értelme. Nekünk a benzines van, nincs vele gondom, városban eszik, de autópálya a haverja :)
    Szőnyeg illesztése botrány. jobb elől, bal hátul is jön ki a keretből, olyan mintha 1 centivel elszabták volna.
    A fényezés kritikán aluli, még mosás közben is attól rettegek nehogy felszedje a magasnyomású, kefézni, szivacsozni nem is merem, minden meglátszik egyből.

    Futómű városban borzalom, zörög, kopog, kattog, megnézettem, nincs baja.
    Mi is csak azért vettük, mert 3 milkáért nem kapunk új autót 5 év garanciával.
    Jó nagy a csomagtér, de a második sor kicsi. Az érintőképernyős navi elmegy, én egyből kötöm rá a telefont mert a gyári navi nagyon gyenge a Waze-hoz képest.
    A klimát megtanultuk kezelni, az elején gyengének tűnt, ( az is, de meg kell tanulni állítgatni) most már megszoktuk, nincs benne meleg.
    Motorikusan nagyon tetszik, a turbo odarak rendesen :DD
    A 2019 év végi ára még határeset, most nem biztos, hogy adnék érte ennyit.

    Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

  • JoinR

    senior tag

    válasz Dvix #2355 üzenetére

    Már páran írták, hogy vannak benne igazságok, ami szerintem is probléma, hogy a kormány nem húzható ki eléggé. Hiába csinálták állíthatóra, de mégse tudom tökéletesen magamra állítani, hogy nyújtottabb lábbal vezethessek (igaz eléggé elfekvősen szoktam vezetni, úgyhogy valszeg réteg probléma).

  • konyi79

    addikt

    válasz Dvix #2355 üzenetére

    Érdekes írás, de ha nézed, hogy előző autója Mondeo, nincs mit csodálkozni. Az valószínűleg újként első 100k alatt még viszonylag kevés problémával küzdött és persze dühödt lehet, hogy a fényes presztízsű ovál márka után beültették egy Daciába. Ez süt az egészből, képtelen volt objektíven véleményt alkotni.
    A kisdízelek között pl az 1,5dCi amellett, hogy mára szinte példátlanul problémamentes (az új Dfull még nem ide értve) igen kultúrált is kategóriájában, csakhát a jól szigetelt Mondeo után persze, hogy jobban zörög a Dusterben. Nem hallotta még a Ford háromhengeres dízelét járni..
    Papíron is ott a teljesítménye, miért nem vetetett 150 lovasat, ha ennyire kell az izmos jószág? Meg pont autópályára nem kell a nagy erő, csak ha agresszíven akarsz tolni mindenkit. Ott nem jönnek szembe, van idő felgyorsulni arra a kultúráltan járható 150-re.
    Emellett jórészt van alapja amit leír, meg pl a kormány, hogy kintebb lehessen húzni az nem került volna olyan sokba, dehát reméljük most kapott egy Skodát cégautónak.

    Digitklímára volt sw frissítés, azóta egész jól működik, nem nagyon kell babrálni vele, full automatán elvan.

    [ Szerkesztve ]

  • mirci18

    addikt

    válasz Dvix #2355 üzenetére

    Nincs ezzel semmi gond akinek nem tetszik eladja.

    Láttam már én is szebb jobb autót de ezért a pénzért a márka vállalható.
    Bár nekem kombi van de aláírom az illesztési hézagok nagyok a fényezés egy vicc még úgyis hogy nem az alap van rajta az enyémen.
    A motorom 0.9 TCE nem rossz de klíma használat mellett vagy 3-4 felnőttel már kompromisszumos de vállalható.
    Számomra a csomagtér mérete überkirály.
    A kombi Daciák közül nekem a nem Stepway kiadások annyira nem jönnek be nagyon unalmasak műanyagozás nélkül főleg fehér színben de kinek mi. Tehát nem vagyok egy fanboy hanem inkább realista.

    Szóval én azt mondom összeségében vannak sokkal jobb autók és márkák csak nem ennyiért.
    Az agyonistenített Suzukiban eléggé gagyi a gyári fejegység a mienkhez képest:
    [link]
    Úgyhogy a második legolcsóbb márkánál se jobb a helyzet.

    Itt inkább az a kérdés hogy neked megéri e olvasni ilyen negatív kommenteket.
    Én személy szerint nem olvasok. Autós szempontból csak ide járok és a facebookos Dacia csoportba ott nincsenek ilyen emberek.

    Sokszor gondolkoztam hogy megérte e megvenni az autót mivel 4 milla volt az ára plusz vonóhorog fólia okosítás stb az első évben elvitt még egy felet.
    Most voltam olajcserén mivel január óta megint elment 10 e km. És kedvezménnyel volt 30 e ft az olajcsere.
    De ahogy látom ennyi pénzért maximum 5-7 éves kocsit kaptam volna Passat vagy Octaviából amiben benne vannak már az évek meg akilométer amiből szerintem 10 olyan évet nem tudsz kihozni amikor nem kell rá költeni mert nem esnek ki belőle gyári alkatrészek.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák