Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    válasz Dvix #2355 üzenetére

    Nincs ezzel semmi gond akinek nem tetszik eladja.

    Láttam már én is szebb jobb autót de ezért a pénzért a márka vállalható.
    Bár nekem kombi van de aláírom az illesztési hézagok nagyok a fényezés egy vicc még úgyis hogy nem az alap van rajta az enyémen.
    A motorom 0.9 TCE nem rossz de klíma használat mellett vagy 3-4 felnőttel már kompromisszumos de vállalható.
    Számomra a csomagtér mérete überkirály.
    A kombi Daciák közül nekem a nem Stepway kiadások annyira nem jönnek be nagyon unalmasak műanyagozás nélkül főleg fehér színben de kinek mi. Tehát nem vagyok egy fanboy hanem inkább realista.

    Szóval én azt mondom összeségében vannak sokkal jobb autók és márkák csak nem ennyiért.
    Az agyonistenített Suzukiban eléggé gagyi a gyári fejegység a mienkhez képest:
    [link]
    Úgyhogy a második legolcsóbb márkánál se jobb a helyzet.

    Itt inkább az a kérdés hogy neked megéri e olvasni ilyen negatív kommenteket.
    Én személy szerint nem olvasok. Autós szempontból csak ide járok és a facebookos Dacia csoportba ott nincsenek ilyen emberek.

    Sokszor gondolkoztam hogy megérte e megvenni az autót mivel 4 milla volt az ára plusz vonóhorog fólia okosítás stb az első évben elvitt még egy felet.
    Most voltam olajcserén mivel január óta megint elment 10 e km. És kedvezménnyel volt 30 e ft az olajcsere.
    De ahogy látom ennyi pénzért maximum 5-7 éves kocsit kaptam volna Passat vagy Octaviából amiben benne vannak már az évek meg akilométer amiből szerintem 10 olyan évet nem tudsz kihozni amikor nem kell rá költeni mert nem esnek ki belőle gyári alkatrészek.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák