Hirdetés

Aktív témák

  • kelzsoca

    félisten

    Sziasztok!

    Adott egy D-link DI 524-es router, és egyszerűen nem akar felcsatlakozni a netre!

    Diginet 30mb-es

    Amíg 20/10-es volt minden tökéletesen ment, majd történt egy emelés 30mb-re, és utána nagy nehezen sikerült vele csatlakozni a netre, majd esti áramtalanítás után nem akart működni, nagy szenvedéssel megint összejött, ment 3 napig szépen, majd egy újra áramtalanítás után többet nem lehetett vele elérni a netet!

    A routerre egy asztali gép volt kábelen kötve a PS3 pedig wifin keresztül csatlakozott!

    Ha a netes kábelt direkt dugom be mondjuk a PS3-ba akkor gond nélkül tud csatlakozni pppoe-n keresztül, kipróbáltam notebookal is, ott is ha direktbe dugom be a kábelt működik minden szépen, van internet!

    Viszont sem a router, sem a kábellel a routerhez kötött asztali géppel egyszerűen nem tudok csatlakozni!
    Ha az asztali gépbe dugom be közvetlenül a kábelt, és próbálok csatlakozni: a távoli gép nem válaszolt üzenettel kidob!
    Tettem már bele másik hálókártyát, volt próbálva friss xp-vel, win7-el mindennel, de nem akar menni!

    Csináltam már firmware frissítést is a routeren, többször reset, majd újrakonfiguráltam, de egyszerűen nem akar menni! :W

    Elképzelhető hogy a digi letiltotta MAC alapján a routert és a gépet is (próbáltam klonozni is a MAC-et, de úgy sem ment)

    Valakinek lenne ötlete ez miért lehet?

    [ Szerkesztve ]

    https://vertigostore.eu

Aktív témák