Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oliwwer

    aktív tag

    válasz Riccsiz_h #54586 üzenetére

    5 és 10% matricaár között mozog, de inkább az 5 felé. Ha azt megkapod, én azonnal vinném a helyedben.

    10+ot akkor szoktak ha több is van, ha pedig 4, esetleg ugyanabból, akkor van hogy 40 fölé is lehet menni %-ban, de ritka, hogy ezt meg is fizetik, leginkább az olyan matricákra volt ez érvényes amire nagy igény van, pl a mostani crown foil hype volt ilyen.

  • válasz Riccsiz_h #54586 üzenetére

    Régebben talán sokat nem dobott rajta ,de mivel az egekben ezen stickerek ára , így már úgy tűnik számolni kell ezzel is lassan Az én asimon is kato 14-es nip holo van.De azzal együtt is csak egy st ww awp. Nem is FT, így tehát még annyira nem is keresett mint tisztább fajtársa, alapára általában 85-95 eur körül mozog.Valami elvetemült svéd nip fan esetleg hajlandó lenne matrica felárat adni, mert ugye még így is olcsóbb mint maga a sticker , ami már szintén nincs marketen, sőt megsúgom hogy már egyik kato14-es holo sem.Opskinsen 1 db 350usd, és összesen 12 darab van belőle, a teteje most 2000 usd. LDLC holo -ból most 11 darab van, az alja 674 usd, a teteje 3000 usd.
    A te esetedben a vevő felmegy a piacra, és már azonnal szembeötlik hogy az alap ft redline-ból jelen pillanatban több mint 2600 darab van, ellentétben az én példámmal ahol is st ww asi awp -ból csupán 20 darab.Ebből azt akarom kihozni hogy egy jóval ritkább skin esetében esélyesebb hogy a potenciális vevő előbb felfigyel a ritka sticker-re, mint egy nagy számban előforduló skin ( mint a tied ) esetében. Ha valaki célirányosan keres kato14 holo-s skineket marketon, úgy előbb bele fog botlani a tiédbe mint egy random kattogtató. Így azért sok sikert kívánok az eladásához, remélem valaki rábukkan a fegyveredre minél előbb. :D

    http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

Új hozzászólás Aktív témák