Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NagyRuben

    csendes tag

    Sziasztok!

    Megloptak egy 180 Eurós késsel, ha tudjátok, hogyan szerezhetném vissza kérem segítsetek!

    CS:GO Lounge-ra feltettem egy Karambit | Night Harctéren Tesztelt kést, hogy eladó valódi pénzért. Ezután többen felvettek Steamre, hogy megvennék. Egy felhasználó 180Eurot ajánlott érte. Azt beszéltük meg, hogy PayPal-on keresztül utalja át a 180Eurot. Én írtam neki, hogy előre nem adom a kést, mert próbáltak már átverni, erre azt mondta, hogy rendben, elsőnek ő elküldi a pénzt, de ez esetben hívjak egy tanút. Hívtam egy tanút, és közös beszélgetést kezdtünk steamen 3man. Az illető azt kérte, hogy a tanúnak küldjem át a kést, és majd a pénz beérkezése után a tanú küldje majd el neki a kést. Beleegyeztem, és a tanú ezután felkért tárgycserére. A kést elküldtem. De ezután jöttem rá, hogy nem a tanúnak küldtem a kést, hanem az illető egy másik steam fiókján is felvett engem barátnak, és a tanú nevét, illetve képét használva megtévesztett engem azzal, hogy azt hittem hogy a tanúnak küldöm a kést, de közben neki küldtem el.

    Nagyon hülye voltam, de ez lett volna az első PayPal eladásom, ezért dőltem be a trükknek! :W

    A steam szerencsére menti a csereelőzményeket, ezért azt is tudom, hogy kinek küldtem el a kést!

    Ha tudtok valami megoldást, hogyan lehetne visszaszerezni akkor privát üzenetbe írjatok!
    Előre is köszönöm szépen a segítséget! :R

Új hozzászólás Aktív témák