Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zkas90

    senior tag

    válasz gmx9 #32136 üzenetére

    Egyedül lett meg. Két meccset játszottam putyinékkal (akkor még silver elitként), de ennyi.

    ----------------

    Mindig tudja olyan oldalát mutatni a játék ami megőrjít. Most is gondoltam egy utolsó meccs alvás előtt.
    Nuke CT oldal. Lehoztuk a pisztoly kört, defuseolom a bombát és lelő a csapattárs. Majd elkezdi szedni és lelövi őt is a csapattársa. Aztán otthagyta a bombát és vesztettük a kört.

    Utána hárman nem csináltak semmit csak forogtak körbe körbe CT kezdőn és röhögtek rajtunk. Még így is 12/1/12-ben zártam a meccset és köröket is hoztunk volna ketten, de amikor jól álltunk a körben, ők jöttek és lelőttek minket. 1 kört sikerült is hozni.

    Sajnos mivel hárman voltak így kirúgni őket nem lehetett. Az egyikük végül kilépett és 7 napos eltiltást kapott. Maradtunk 4-en. 1-9 körül az egyik szavazásra bocsátotta hogy kirúgjuk a haverját és természetesen éltünk vele. Utána ketten már kirúgtuk az utolsó idiótát is. Viszont a végén én is kirúgásra kerültem surrender helyett o.O

    Végig ment a report a három srácra. Blokkoltam is őket, illetve jelentettem steamen, de van egy olyan érzésem, hogy ez semmit nem ér.

    egyik
    másik
    harmadik

    A legrosszabb, hogy az ellenfél ezen jót szórakozott. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák