Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dictator^

    veterán

    válasz katt777 #8778 üzenetére

    már nem azért, de, hogy a f@szba keressem meg a hibát nála, ha csak szapulja a kártyát, és konkrét hibáról nem ír?

    Lehet hű meg ha. Ilyen meg olyan. Nálam nem. Tök mindegy. Aki erre jár, és ezt olvassa, vagy a következő 20 hsz bármelyikét. Készüljön fel. Ha radeon, havi 5 driver telepités. Játékhoz. Másikhoz. Előzőhöz. Fixel. Fix nélkül. Megveszem. Nem megy. De megy. Kapcsold ki. Fele teljesítmény. Kapcsold ki. Lesz fix. Akkor is. Hülye vagy hozzá. Nem igaz, nálam nem.

    Talán ebből kellett volna rájönnöm?

    Vagy ebből?

    Szóval ilyenek. Totál zsákutca. 3 év nvidia kártya után, fél év radeon HD5970. A csúcsok csúcsa. Az első rögtön szar volt, ha kivárom kb 2 hónapra cserélték. Amit közben vettem jó, a mai napig. Csak épp 150k a kártya, és ő dönti el mivel játszom. Ha szerencsém van, amiért pénzt adtam a következő hónapban simán viszi.

    Emberek. Nem fanság. Nem ítélet. De radeon-t csak az, aki kíváncsi. Én már nem vagyok.

    -

    Dictator^: Na, erről beszéltem: megoldások híján idejön valaki, hogy nála OK a CCC. Hát ezt, tudod, mekkora ívben szarja le, akinél meg nem OK? Nálam is OK, ha felteszem, de ettől még megpróbálok segíteni azoknak, akiknél nem, és megtalálni a hibát, még ha sokszor nem is a driver vagy a CCC okozza. A "nálam minden OK"-man-ektől még nem sok konstruktív javaslatot olvastam bármiféle hibára.

    Bocsánatot szeretnék kérni, ha ezekből a sorokból nem jöttem rá, hogy mi a hiba oka...

    Tényleg, legközelebb jobban odafigyelek mester.

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

  • Steelmanus

    addikt

    válasz katt777 #8778 üzenetére

    Rendben van, ne vitatkozzunk, az NV FX sorozatig azt hasznaltam de az nagy bukas volt ezert valtottam ATI-ra. Aki azt mondja hogy az NV nem add ki rossz drivert az teved. Finoman szolva.
    Azt hol írtam, hogy a CCC-hez guru kell? Szövegértelmezésből 1-es. Én azt írtam, hogy ha valaki nem talál valamit CCC-ben, azt majd egy CCC-guru megmondja. Ha nem érted a különbséget, részvétem. De ne magyarázd félre, amit írok, mert azt rühellem.

    Hat igaz a CCC-guru-t mint fogalmat nem ismerem ebbol is latszik hogy regen jartam iskolaba viszont en tisztelettel szolitottalak meg, es hogy Te mit ruhelsz es en mit nem szeretek az mar mas ertelmezes.

Új hozzászólás Aktív témák