Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Giii #8427 üzenetére

    Hát, számolni legalábbis nem ártana megtanulnod. :B :P AGP-s meghajtókat meg azokhoz kell letölteni, lehetőleg a gyártó oldaláról.

    Oliverda: NEm beakadásról van szó, hanem hogy egy futam után a következőre váltva hirtelen 20FPS alá esik a teljesítmény, aztán megint. Nem igaz, hogy képtelenek ezt az üzemmód-váltásos hibát kijavítani, 9.9 óta szinte mindegyik meghajtóban előjön valahol (kivéve 9.12 hotfix). Gondolom, ez szokás szerint hardverspecifikus hiba, hogy itt előjön, ott meg nem. Régebben a menüben jött elő, most meg a futamokon. Amúgy is kezd rohadt csaló lenni a játék 33% után (vajon miért pont itt? :F ), gondolom 66 után megint, szóval lehet, amúgy is kukázom, mert nagyon nem komálom a sínen mozgó ellenfeleket, és a véletlenszerűen megpördülő saját kocsit (a lá Grid). És ezek csinálják az F1 szimulációt... :((( :W

    Tegnap feltettem az OGL drivert. Érdekes módon a meghajtó verziója ua. maradt (8.650). Heaven tesztben ua. van, mint régen: duplázott, félig vizes kép, vagy fél fekete képernyő (fölül). Triple buffert kikapcsolva a duplázás megszűnik. No de ennyit az OGL-támogatásról, vsz. akkor Borderlands is ugyanolyan hibás, hogy pl. a kocsi feketére töröl mindent az útjában, de most nincs fönt.

    S*Tom*: Ez régi ATI-s fohász, de én egyedül a 8.5-ös meghajtónál láttam ilyet. Akkor a 3870-em gyorsult általánosan 15-20%-ot (a K9AP-om CF támogatását meg faszán megszüntették :W ). Sokan azt hittük, hogy na, most már jók lesznek az ATI meghajtók, azóta viszont a régi formájukat hozzák, min. fél éves lemaradásban vannak a hardvertől a kódfoltozgatók. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák