Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz katt777 #7933 üzenetére

    Nehezen elképzelhető, hiszen a tesztek nem számolnak be problémáról. Én sem találkoztam bajokkal, de nyilván én nem használók 3rd party programokat. ;)

    A WHQL tesztek alapfeltétele a windowsra való telepítés. Ha ott átmegy egy meghajtó, akkor máshol is megfelelőnek kell lennie. Nem osztogat az MS csak úgy aláírást, hiszen hiba esetén a Windows lesz a bűnös a felhasználók többségének a szemében.

    "Nem linkelhetek olyan meghajtót, amiről sosem írtam, hogy fent lenne az AMD oldalán"
    [link]: ... A 10.2 RC2 és RC3 nálam az amd.com-ról volt letölthető, bármiféle ftp nélkül, a saját oldalukról (elég volt a keresőbe beírni). Hiába mondod, hogy nem, mert láttam, hogy ott volt.
    [link]: ... Azt meg kb 3X írtam, hogy a 10.2 RC2 RC3 volt AMD oldalán kint. Melyik szó kerüli el a receptoraidat?

    Persze nyilván én beszélek félre. ;]

    Le van írva a Heaven dokumentálásában, hogy OpenGL esetén hibák lehetnek. A program maga DirectX-re készült, de a Linux miatt van OpenGL felülete is. Futtasd DX módban. Ugyanaz az eredmény. ;)
    Ha kifutsz a VRAM-ból, akkor laggolni, ugrálni fog, de az FPS nem mindig esik vissza.

    Oblivion-ra mit nem tudsz kényszeríteni? Most játszok vele, semmi problémát nem vettem észre. Van AA, AF minden. :) Lehet, hogy a 3rd part program? :U

    Borderlands-at a 10.2-vel próbáltam először ki, ott jó, szóval nem tudok mondani erre semmit.

    Sokat játszok régebbi progikkal. Eddig elkerültek a hibák. Bár mint mondtam nem használok 3rd party programokat. De az is lehet, hogy nem vagyok hozzáértő. :D
    Catalyst AI off beállítás arra van, hogy az optimalizálást deaktiválja. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák