Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacccca87

    őstag

    Ehhez hasonlót tapasztalt valaki?

    "Mostanság felfigyeltem egy apró kellemetlenségre a a gép működésében ami korábban nem volt jellemző.
    Win10-et használok, chrome böngészőt és MPC-HC media lejátszót.

    Ami korábban ment probléma nélkül az a több stream futtatása gond nélkül akadjásmentesen. Ez most lehetetlen ahogy megnyitok egy másodikat elkezd akadozni az egész. A baj hogy nem tudom hogy ez a driver miatt van vagy mert átváltottak HTML5-re a Twitchen.

    Ez egyébként annyira nem lenne gáz önnmagában mert ált 1 streamet nézek egyszerre, de másik jelenleg hogy ha megy egy stream akkor a böngészés mellette gyarta, konkrétan akadoznak az oldalak a görgetésnél. ( pl egy index is vagy akár a PH).

    A harmadik dolog amit észrevettem hogy ha elindítok bármilyen videót a gépen az MPC-HC-val akkor szinteén akadozik a videó és a futó stream is.

    A probléma megszűnik ha kikapcsolom a HW-s gyrosítást a böngészőben egyébként, de akkor meg állandóan 60-70% on jár a CPU ami nonszensz egy I5 6400 nál szerintem.

    Egyébként ez böngészőtől függetlenül is előjön ( pl edge, explorer)"

    Win10 már újra lett telepítve 4 napja szóval a szétbarmolt OS kizárt, driverből a legfrisebbet rakom fel mindig. VGA R9 270X

Új hozzászólás Aktív témák