Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz wwenigma #27497 üzenetére

    Nekem egy Raptr offline installer kell (rendszermappából kimentve, szükség esetén reg bejegyzéssel is jó), nem codec csomag, v. bármi más. Videó rögzítésre akarom kipróbálni, mennyivel jobb AB-nél, ill tényleg kevesebb veszteséget okoz, mint egy tömörítetlen video felvétel, amit egyébként kétlek, de teszt nélkül ezt nem jelentem ki, az nem szokásom.

    4K-ban? Talán egy erős gép kéne, de nem kizárt, hogy a VGA is kevés.
    Tipp 1: CCC-t legyalulni, csak driver, lejátszóbam (nálam GOM) hardveres lejátszást beállítani, örülni.
    Tipp 2: Az elmúlt 5 havi meghajtókkal az volt a problémám (1-2 másik között), hogy az AMD accelerated video transcoding szolgáltatást telepítve akadtak a videók (léptetésnél a kép mp-ekre befagyott, csak hang volt), még a kis felbontásúak és méretűek is. Ha ezt nem telepítettem, minden OK volt még CCC-vel is (TERMÉSZETESEN abban is minden video-manipulálást MINDIG kikapcsolok), bár a legnagyobb felbontású filmjeim full HD-sek. Nálad, aki meg vagy győződve az AMD-meghajtók hibátlanságáról, ez a megoldás vsz. tudathasadást okoz, de azért megpróbálhatod. :DDD :R

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák