Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totyax

    aktív tag

    válasz Oliverda #18349 üzenetére

    Nagykerbe vettem, szóval magamtól nem kérdezhettem meg, de neked miért fáj az, hogy egy jó teljesítményű kártyát az ember nem akar kidobni? Eddig megszoktam hogy akkor veszek új kártyát ha a teljesítménye már halovány, ennek viszont messze nem az. Sőt. Olvasgatom ezt a topikot és másokat is, és látom hogy az újabb 5x 7x kártyák tulajai olyan gondokkal küzdenek ami nálam messze nincs, most a kis sebességtöbbletért kínlódjak én is? Amúgy meg miért nekem kell magyarázni hogy nem szeretem ha átbasznak, kicsit kifordult a világ nem? :) Az lenne a tisztességes hogy rögtön vásárláskor közölnék hány év teljeskörű supportot (sebességnövelés/hibajavítás) kínálnak havi frissítéssel. Mert tegyük hozzá már jó régen nem láttam catalyst meghajtóban 4x kártyára vonatkozó sebességnövelő bejegyzést, tehát sebesség szemszögéből már régen tojtak erre a kártyacsaládra, de most már hivatalosan is tojnak, max 3 havonta néznek rá. Persze most már mindenkire tojnak, mert már a többiek sem kapnak havi hivatalos drivert, igaz bétákat nyomkodnak ki folyton, mint tette az nvidia eddig. Sőt még számozni se bírnak, tehát ha az ember felrak valamit, nyomozni kell vajon mit is tett fel... :)

Új hozzászólás Aktív témák