Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz katt777 #11192 üzenetére

    "Én úgy vélem, hogy bármennyit fizetek egy bármilyen termékért, elvárhatom, hogy az hibátlanul működőképes legyen."
    Két dolgot keversz itt össze. Oké, hogy elvárható, hibátlanul használható legyen. Ez nálam azt jelenti, hogy teljes mértékben képes legyek vele elvégezni azt a feladatot, amiért megvettem, a feladatot akadályozó hibák nélkül. De ez nem jelent feltétlen teljesen hibátlan szoftvert, vannak hibák, amikkel simán együtt lehet élni, mert nem akadályozzák jelentékeny mértékben a program használatát. Nekem a 3 hónap intenzív használat alatt 1 kékhalált produkáló Ati driver ebbe tökéletesen belefér. Viszont a 2D/3D profilok váltogatásába heti rendszerességgel "belehülyülő" ATT nem.

    Én úgy gondolom, ha egy szoftverbe beleépítenek egy funkciót, akkor bizony működjön rendesen. Pláne, hogy megvalósítás szempontjából full könnyen megvalósítható a dolog... Valójában semmi különbség nincs abban, hogy a gyárilag engedélyezett feszültségértéket írod be I2C-n egy regiszterbe, vagy egy általad megadottat. Szépen felvettem a feszt, látszódott is, kiválasztom, és maradt 1,312-n. :W De ha ilyen profi vagy, leírhatnád, mit csináltam rosszul, és hogyan kellett volna....

Új hozzászólás Aktív témák