Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Heavyrain

    őstag

    Hardveraprón értékeltem egy eladót, majd véletlenül mégegyszer rányomtam az értékelésre.
    Az első értékelés rendben le is zajlott, de most mutatja az értesítést az új értékelésről, amit az eladó jóvá is hagyott. Semmi baj, van egy gomb az értékelés jelentésére, azon keresztül biztos töröltetni tudom. A probléma az, hogy nem tudok rányomni a gombra. Amint ráviszem az egeret, rögtön elkezd gyorsan villódzni előtte egy szövegdoboz (Értékelés jelentése
    A jelentés nem gyorsítja meg az értékelési folyamatot és itt nem lehet értékelést leadni! Csak akkor használd ezt a funkciót ha valami gond van (csalás, tévedés, stb.))
    .
    Nem tudom, hogy csak a szövegdoboz takarja el a gombot, vagy a villódzó szövegen keresztül rá tudok kattintani és annak ellenére nem történik semmi.
    Win 10-Opera: Szöveg nagyon gyorsan villódzik
    Win 10-Firefox: Szöveg lassan villódzik
    Android-Opera: A szöveg nem villódzik, de itt is hiába nyomok a kis felkiáltójel mintás "értékelés jelentése" gombra, nem történik semmi.
    Ctrl+F5 meg a többi dolog már megvolt.
    Ki is zoomoltam az oldalból, de a szöveg mindig pont a gomb felett jelenik meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák