Hirdetés

2019. augusztus 24., szombat

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bugok a PH! lapcsalád oldalain (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-14 15:08:27

PROHARDVER!

Bugok a RIOS PH! motorban (Csak hibajelentések!)

Ide várjuk a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt bugok (hibák) leírását!
Riport előtt próbáld meg:
● Kapcsold ki a reklámszűrést oldalainkon
● Töröld a böngésződben a sütiket
● Ha nincsenek engedélyezve, akkor engedélyezd őket
● Frissítsd az oldalt Ctrl+F5-tel
● Lépj ki, lépj be
● Próbáld meg másik böngészővel
● Ha így megy, illetve ha egyáltalán nem megy, akkor riportáld:
A bugreporthoz szükséges adatok:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása
Kérünk mindenkit, hogy itt ne csevegjen, kritizálja a dizájnt, mondja el, hogy régen minden sokkal jobb volt, tényleg legyen ez egy technikai topik a hibák jelzésére, hogy minél gyorsabban javítani tudjuk őket.
Ötleteket, fejlesztési javaslatokat ide írhatjátok: Javítsuk a Prohardvert!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#12851) Lenry

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

kicsit meggajdult a hsz számláló

a Cyberpunk topikra 6 hsz-t jelez, holott 1330 körül jár, kicsit föntebb az [Re:] Augusztusban érkeznek a nem referencia Navi kártyák-ra 7-et, az is 150 fölött tart

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12852) togvau válasza Viktor0610 (#12849) üzenetére

togvau
(aktív tag)

Na ez jó trükk, köszi! Átírom az urlt a jó oldal aliasra, és jó lesz :)
Nem értem miért nincs ez az összes aliason már, hiszen a felépítés ugyan az, csak a css más.

hitler, sztálin, micro usb

(#12853) Viktor0610 válasza togvau (#12852) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Mert nincs túl sok programozó, és így lassan halad a fejlesztés. ;)

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#12854) Parci válasza togvau (#12852) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

igen, onnan ennyinek tűnik. de nem ennyi.

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#12855) megema válasza adamm81 (#12850) üzenetére

megema
(őstag)

Nálam is ugyan ez probléma jelentkezik. macOS/iOS és Safari

(#12856) SeniorTilla

SeniorTilla
(addikt)

Nem tudok értékelést írni, hiába kattintok rá az értékelés írása gombra, nem történik semmi.

másik fél: geri722

Kérlek nézzetek utána.

HP és LENOVO notebookok, tabletek és ALL-IN-ONE PC-k jó áron, gyártói garanciával, számlával.

(#12857) djsub83

djsub83
(újonc)

Sziasztok,

Nálam sem működik az "Értékelés írása" funkció. Tudnátok ebben segíteni?

Üdv

(#12858) darvinya

darvinya
(nagyúr)

Valami nagyon bug-zik, mert eddig billentyűzetet beadta beviteli ablakba.
Most viszont semmi, ráadásul bevitel is nehézkes.

Xiaomi MI A2 v9 Fekete… temetkezési vállalkozó lettem!

(#12859) Viktor0610 válasza darvinya (#12858) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Nálam Chrome alatt nincs gond. :)

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#12860) lezso6

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Akinek nem megy az értékelés, az F12-t nyomva a "konzol" illetve "hálózat" fülről nyomna egy képernyőmentést?

Primitív kérdésre nincs helyes válasz.

(#12861) darvinya válasza Viktor0610 (#12859) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Tudom nálad mindig minden tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#12862) Viktor0610 válasza darvinya (#12861) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Hát de ha tényleg működik? :U

Tehetek én róla, hogy az Android, Xiaomi, Chrome, Mobilarena fóruma szeret engem? :F

(#12863) adamm81 válasza lezso6 (#12860) üzenetére

adamm81
(csendes tag)

:R

(#12864) ocrulez válasza adamm81 (#12850) üzenetére

ocrulez
(csendes tag)

Ugyanez a hiba nálam is.
Tesztelve: Win10 - Firefox, OSX safari és chrome, IOS safari.

(#12865) lezso6

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Azért nem tudtok értékelni, mert az eladó értékelés után azonnal törölte a hirdetést. Törölt hirdetést meg ugye nem lehet értékelni.

Rajta vagyok, hogy ez ki legyen írva.

Primitív kérdésre nincs helyes válasz.

(#12866) ocrulez válasza lezso6 (#12865) üzenetére

ocrulez
(csendes tag)

Estemben tényleg ez a hiba. Ezt meg sem néztem. Mea culpa.

(#12867) megema válasza lezso6 (#12865) üzenetére

megema
(őstag)

Ez szép, meg jó, de miért lehet törölni elkezdett értékeléssel? Most akkor így marad, beragadva? :F

[ Szerkesztve ]

(#12868) SeniorTilla válasza lezso6 (#12865) üzenetére

SeniorTilla
(addikt)

Lejárt a hirdetés, és utána lett törölve. Ettől függetlenül az értékelési kezdeményezés el lett fogadva az eladó által is, tehát mindkét féltől, ami előre vetíti, hogy lehessen szövegesen is értékelni. Ne legyen gond, hogy törölve lett, ha már egyszer mindkét fél visszajelezte, hogy megtörtént.

HP és LENOVO notebookok, tabletek és ALL-IN-ONE PC-k jó áron, gyártói garanciával, számlával.

(#12869) Parci válasza SeniorTilla (#12868) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

ezen nem változtatunk, ha törölt, értelmetlen az értékelés. ne törölje addig ez eladó, ha fontos neki, hogy ő is kapjon értékelést. viszont jelezni fogjuk, hogy miért nem megy.

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#12870) sztanozs válasza Parci (#12869) üzenetére

sztanozs
(addikt)

Egyáltalán miért törölhetők a lezárt eladások?

Viktor0610: köszi a választ; bár nem azt kérdeztem, hogy kik (vagy hányan) törlik, hanem, hogy miért lehet egyáltalán törölni.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#12871) Viktor0610 válasza sztanozs (#12870) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Én is törlöm mindig az eladott cuccok hirdetéseit.

(#12872) SeniorTilla válasza Parci (#12869) üzenetére

SeniorTilla
(addikt)

Amikor 1 nap 20db hirdetésem inaktiválódik csak itt a HA-n, nem tudok azzal foglalkozni, hogy éppen melyiken van értékelés kezdeményezve. Ami aktuális azt hosszabbítom, ami nem azt törlöm. Azért, mert létrejött egy tranzakció, aminek a hirdetését törölte az eladó, még lehetne értékelni. Mindegy, megoldjuk máshogy.

(#12873) Parci válasza SeniorTilla (#12872) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

lehet, hogy jobb lenne, ha be lehetne állítani vmi automatikus törlődésre -- mondjuk 5 nappal későbbre. akkor foglalkozni sem kell vele, mégis lehet jól értékelni. logikailag sem stimmel, hogy törölt, elérhetetlen hirdetést lehessen értékelni.

(#12874) SeniorTilla válasza Parci (#12873) üzenetére

SeniorTilla
(addikt)

Csak így át lehet verni a rendszert. Ha nem akarom, hogy egy vevő értékeljen, törlöm a hirdatést és kész.

(#12875) Viktor0610 válasza SeniorTilla (#12874) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Pont erre nyújt megoldást Parci az előbb említett azonnali helyett késleltetett törléssel.

(#12876) colomb2 válasza sztanozs (#12870) üzenetére

colomb2
(addikt)

Rövid válasz: GDPR.

Vigyázat, csalok!

(#12877) sztanozs válasza colomb2 (#12876) üzenetére

sztanozs
(addikt)

A GDPR-nak nincs ehhez köze. Hol van itt szó személyes adatról?
Pont adójogi oldalról nem szabadna törölni ezeket a hirdetéseket (ha megvalósult az adásvétel).
Legyen learchiválva, kerüljön át másik képernyőre, vagy felületre, de a megvalósult adásvételt ne lehessen törölni...
mod: Jó talán az adójog kicsit erős, mert sokszor nem a hirdetett áron kel el a dolog, de a vevőnek is érdeke, hogy ez ne tűnjön el, ha más nem bizonyítandó az adásvétel megtörténtét, vagy hogy polgári peres (vagy büntető peres) eljárásban fel tudjon lépni az eladó ellen, ha pl rejtett hibás volt a termék. Legfeljebb akkor lehessen törölni, ha a vevő is is beleegyezik a törlésbe.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#12878) megema válasza Parci (#12869) üzenetére

megema
(őstag)

Hogy lenne már értelmetlen?! Attól még történt adásvétel. Mivel jobb, ha értékelés után törli?

Lehetne egy kicsivel átgondoltabb a rendszer. Ha az eladó törli a hirdetést, akkor ne szerepeljen már a vevőnél értékelésre váróként, ha nem hagyjátok értékelni...

(#12879) csako válasza megema (#12878) üzenetére

csako
(addikt)

Az én értelmezésem szerint, ha törölte a hirdetést, akkor már nincs a rendszerben, nincs is mit értékelni, mert mintha soha nem is létezett volna, úgy kell(ene) eltüntetni a GDPR miatt. Ami nincs, azt miért lehetne értékelni?

Egyébként egy olyan funkciót el tudnék képzelni a "sok hirdetéses, nehéz ellenőrizni, hogy értékelés alatt áll-e helyzetekre", hogy van egy gomb, aminek megnyomására csak azok törlődnek, amiken nincs az értékelés folyamatban és inaktívak. Nem vagyok hirdető, nem tudom mennyire lenne ez okés.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#12880) megema válasza csako (#12879) üzenetére

megema
(őstag)

Ha nekem ki tudja írni, hogy melyik eladó milyen tárgyú hirdetését kéne értékelnem, akkor annyira benne marad a rendszerben, amennyire egy értékeléshez szükséges.

(#12881) colomb2

colomb2
(addikt)

Meddig fognak meg hirek atszivarogni tobb feluletre? RSS-ben is duplan jon, melyikrol iratkozzak le? ;)

Vigyázat, csalok!

(#12882) SeniorTilla válasza megema (#12880) üzenetére

SeniorTilla
(addikt)

+1

(#12883) SeniorTilla válasza csako (#12879) üzenetére

SeniorTilla
(addikt)

Tüntessük el rendben, de lehessen értékelést írni, ha már megvalósult az üzlet. Mi köze ennek a hirdetés törléséhez? Ha én eladó úgy döntök, hogy törlöm a hirdetésem, jogom van hozzá. Ettől függetlenül, ha megvette valaki és én mégis töröltem, attól még értékelni lehetne.

(#12884) Parci válasza SeniorTilla (#12883) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

átbeszéltük, így lesz mégis, töröltet is lehet értékelni.

(#12885) SeniorTilla válasza Parci (#12884) üzenetére

SeniorTilla
(addikt)

(#12886) megema válasza Parci (#12884) üzenetére

megema
(őstag)

(#12887) smc

smc
(őstag)
LOGOUT blog

Ios 13, Safari, végre van fix asztali nézetünk, nem kell a ph-ra hagyatkozni, erre azt látom, hogy nem tudok egyszerre több oldalon bejelentkezni, mert a többi kidob. 2019-ben van még értelme külön domain-nek ha a fórum amúgy közös? Tudok ezzel kezdeni valamit most, vagy várunk amíg megjavul? Köszi!

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4|MSSURBOOK|IPP12.9|MIMIX2

(#12888) sztanozs

sztanozs
(addikt)

A programkódot miért szedi szét sorok szerint nekem és nem tartja meg egy tömbben, mint másnak?

[ Szerkesztve ]

(#12889) Viktor0610 válasza smc (#12887) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Amint áláll az összes oldal az új kinézetre, megszűnik a gond.
Ez valami Safari és sütikezelési (vagy milyen) gond. Talán visszaolvasva van megoldás.

(#12890) Ringman

Ringman
(addikt)

itcafe+firefox 67.0.4 (64 bites), win10x64 - 10.0.17763 buid 17763
ha linket akarok beszúrni, akkor ha gyors vagyok, a popup ablak helyett a sima szövegbe másolom be a link címét.

pont ez lesz belőle:
https://itcafe.hu/tema/bugok_a_rios_r5_ph_motorban/index.html [link]

képlink: [link]

multifunkciós agárstadion épül

(#12891) colomb2

colomb2
(addikt)

Ha van megjelölt privát akkor nem tölti ki jól a helyet az oldal.

Vigyázat, csalok!

(#12892) milangfx válasza sztanozs (#12888) üzenetére

milangfx
(őstag)

Haha :P
import requests

url = 'http://live.topfm.hu:8000/base.mp3'
r = requests.get(url, stream=True)
print(r.headers['content-type'])
--------------------------------------------------------------------------------------
import requests

url = 'http://live.topfm.hu:8000/base.mp3'
r = requests.get(url, stream=True)
print(r.headers['content-type'])

En tudok mindketto fajtat :D
Az elso verzional: bemasolod > kijelolod > kod formazas
A masodiknal: kod formazas > bemasolod

(#12893) sztanozs válasza milangfx (#12892) üzenetére

sztanozs
(addikt)

ehh, wtf...

(#12894) milangfx válasza sztanozs (#12893) üzenetére

milangfx
(őstag)

ja... mire rajottem :D

(#12895) DJ. Ru$y válasza milangfx (#12892) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Ez bug?! ;]

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12896) sztanozs válasza DJ. Ru$y (#12895) üzenetére

sztanozs
(addikt)

Hát az biztos, hogy ez nem az elvárt működés :P

(#12897) darvinya

darvinya
(nagyúr)

Ha már új kinézet, akkor nem lehetne visszaállítani kezdetire.
Mert most totál borzalom, hogy már minden sornál külön nyomni kell pl: OFF gombot.
Ráadásul bevitel totál lassú és akad.
Minnél több karakter, annál lassabb az egész beviteli mező.
Slussz, 500 karakter után összeomlik, azt viszlát addigi írás.

Mobilon Opera Béta legfrissebb széles asztali nézet.

(#12898) milangfx válasza sztanozs (#12896) üzenetére

milangfx
(őstag)

Oszinten szolva nem sok lehetoseged van. Vagy utolag formazod a szoveget, vagy beklikkeled elore es abba masolod / irod be. Hamar ra lehet jonni, de mukodhetne ugyanugy mindket esetben.

(#12899) Magnat

Magnat
(veterán)

Üdv,

remélem jó helyre megy és még nem volt: Hardveraprón ha nem a legmélyebb kategóriára keresek, hanem pl fölötte 1 szinttel, akkor nem működik jól a rendezés.

Pl Hardver/tabletek/Android/7.9 alatt, rendezés: drága, működik. De: Hardver/tabletek/Android, rendezés: drága, fordított rendezésben (tehát az olcsók elöl) és kategóriánként hozza a listát, tehát 8-9.9 ár növekvő, 7.9 alatt növekvő, 10 fölött növekvő sorrendekben.

Win 8.1, Chrome.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#12900) Takács Jolán

Takács Jolán
(újonc)

Sziasztok!

Lehet nem jól csinálok valamit, de az ÁSZF lapon lévő Állások link nem hoz fel oldalt.
Ezt adja:
A webhely nem érhető el A kapcsolat alaphelyzetbe állt.
Próbálja ki a következőket:

A kapcsolat ellenőrzése
A proxy és a tűzfal ellenőrzése
ERR_CONNECTION_RESET

Másnak ez működik?
W10, Chrome

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bugok a PH! lapcsalád oldalain (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.