Hirdetés

2019. augusztus 24., szombat

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bugok a PH! lapcsalád oldalain (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-14 15:08:27

PROHARDVER!

Bugok a RIOS PH! motorban (Csak hibajelentések!)

Ide várjuk a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt bugok (hibák) leírását!
Riport előtt próbáld meg:
● Kapcsold ki a reklámszűrést oldalainkon
● Töröld a böngésződben a sütiket
● Ha nincsenek engedélyezve, akkor engedélyezd őket
● Frissítsd az oldalt Ctrl+F5-tel
● Lépj ki, lépj be
● Próbáld meg másik böngészővel
● Ha így megy, illetve ha egyáltalán nem megy, akkor riportáld:
A bugreporthoz szükséges adatok:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása
Kérünk mindenkit, hogy itt ne csevegjen, kritizálja a dizájnt, mondja el, hogy régen minden sokkal jobb volt, tényleg legyen ez egy technikai topik a hibák jelzésére, hogy minél gyorsabban javítani tudjuk őket.
Ötleteket, fejlesztési javaslatokat ide írhatjátok: Javítsuk a Prohardvert!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#12601) patomi válasza Intruder2k5 (#12599) üzenetére

patomi
(senior tag)

Hülye vagyok bocsi.. :R Meg vak is.

[ Szerkesztve ]

(#12602) 15115

15115
(tag)

Sziasztok

Egy javaslatot szeretnék, nem hibát jelenteni.

Lenne e arra mód, hogy szétválasztani a magánszemélyeket az üzleti hirdetőktől?
Kissé zavaró, hogy kezd megtelítődni üzleti hirdetőkkel az oldal.

Köszönöm, hogy elolvastátok

:R

Üdv

(#12603) Viktor0610 válasza 15115 (#12602) üzenetére

Viktor0610
(titán)

"Ötleteket, fejlesztési javaslatokat ide írhatjátok: Javítsuk a Prohardvert!"

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#12604) darvinya

darvinya
(nagyúr)

Nem lehetne visszaállítani asztali nézetben a régi menü struktúrát?
Mert mostani fejléces minden platformon kényelmetlen.

Vagy legalább lebegő avatár ikon alá berakni azokat.

Ráadásul, most privát üzenethez lenyilló menübe hogy kerül prémium mód, már totál kaotikus az egész szerkezet. :DDD

Xiaomi MI A2 v9 Fekete… temetkezési vállalkozó lettem!

(#12605) krokodile

krokodile
(csendes tag)

Hi all!
Igazából csak egy kérdés, több mint 10 éves regisztrációm van, miért vagyok még újonc?
Plusz szerintem régebben voltak pozitív értékeléseim még az előző verzióból, azok elvesztek?
Előre is köszi az infót :)

(#12606) Kendek válasza krokodile (#12605) üzenetére

Kendek
(nagyúr)

A jelenlegi rangrendszer nem csak a regisztrálás óta eltelt időre, hanem főleg a hozzászólások számára épül. Ezen belül is a legtöbbet a szakmai hozzászólások érnek (1), a piaciak pedig csak annak a tizedét (0,1). Ha ránézel az adatlapodra akkor ott láthatod, hogy miért vagy még mindig újonc rangú. Nemrég tervbe volt véve a rangrendszer átalakítása, de ez egyelőre parkolópályára lett helyezve.

<-ƘƘ->

(#12607) Winner_hun

Winner_hun
(félisten)

Hardveraprón privát írásánál ha visszalépek, majd előre, akkor a beírt szövegem elveszik. Brrr.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12608) 15115 válasza Viktor0610 (#12603) üzenetére

15115
(tag)

Köszönöm szépen

(#12609) MaxxDamage

MaxxDamage
(veterán)
LOGOUT blog

Ide tartozik (remélem)

Oldal betöltés közben jelentkezett:

504 Gateway Time-out
Az szerver az oldal betöltése közben időtúllépést észlelt.
A szerverek valószínűleg túlterheltek. Próbáld újra kicsit később.
debug kód: sAsNWhxUdJjiGfcpfOI1VVH

◄◄LG® V10 4/32GB "Black" -ELADÓ- & V20 DS 4/64GB "Silver" & V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."►►

(#12610) csabex2007 válasza MaxxDamage (#12609) üzenetére

csabex2007
(tag)

Szerintem mindenkinél... Ilyenkor érdemes várni és újrapróbálni kicsit később, mert az 504, az ugye nem kifejezettem bug, hanem ahogyan írta is, a szerverek túlterheltek vagy vmi más gubanc lehet...
Most működik minden tökéletesen nálam, de gondolom már nálad is :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#12611) krokodile válasza Kendek (#12606) üzenetére

krokodile
(csendes tag)

Oké, köszi a választ. :D :) :))

(#12612) KaiotEch

KaiotEch
(veterán)

Üdv. Ha elő vagyok fizetve prémiumra és be van kapcsolva a "Reklámok elrejtése", akkor miért ugrik az arcomba ez, itt?

[ Szerkesztve ]

Eladó HP OMEN 17" GTX1070 || Állítólag csak a halál a biztos, bár amióta valaki okos kitalálta a nekromantákat, már az se. Ha nem működik jól a Xiaomi telefonod és fejfájást okoz, akkor az a MIgrén? ™ || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#12613) lezso6 válasza KaiotEch (#12612) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Nálam nem mutatja prémiumos reklámrejtéssel.

Primitív kérdésre nincs helyes válasz.

(#12614) KaiotEch válasza lezso6 (#12613) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Fent is van egy reklám ott csak csak kiírja, hogy reklám és egy jó nagy fehér üresség van ott. :F

(#12615) lezso6: Ja aha, akkor itt a gond. Múltkor belőttem pár cuccost FF-ba és ez is benne lehetett, hogy külön sessionökre bont. Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó HP OMEN 17" GTX1070 || Állítólag csak a halál a biztos, bár amióta valaki okos kitalálta a nekromantákat, már az se. Ha nem működik jól a Xiaomi telefonod és fejfájást okoz, akkor az a MIgrén? ™ || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#12615) lezso6 válasza KaiotEch (#12614) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

És be vagy lépve logouton? Mert szerintem nem vagy.

[ Szerkesztve ]

(#12616) so_ha válasza so_ha (#12472) üzenetére

so_ha
(aktív tag)

Srácok köszönöm szépen, már minden Mobil Aréna oldal tökéletesen működik IE11 alatt asztali gépen! :R

(#12617) C0d3r

C0d3r
(addikt)

Mobilarena Rovatok -> Okostelefon oldalon csak a legfrissebb anyagok szerepelnek, hiába lapozok vissza dátum szerint.
Próbáltam Chome és IE alatt egyaránt.

(#12618) Aweriot

Aweriot
(addikt)

Ezzel lehet valamit kezdeni?

"mindenki egy kicsit neonak érzi magát amikor először végigpörög az orra előtt egy apt update/upgrade"

(#12619) Viktor0610 válasza Aweriot (#12618) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Persze!
Előfizetsz a prémiumra. ;]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#12620) siredrive

siredrive
(újonc)

Hello! Hirdetés feladás után ez fogadott. Köszi!
jZjpt2FDLVPq1P1y8hcsCXE

(#12621) Kapanyél válasza siredrive (#12620) üzenetére

Kapanyél
(őstag)

Ez nem válasz arra, akinek válaszolok, de a problémám pont ez:
mobilarena.hu oldalról indítva a fórumot nincsen új hozzászolás gomb!
Kipróbáltam MS Edge-dzsel is, ugyanúgy nem találom a gombot. Csak válaszolni tudok.
Átlépve az itcafe.hu felületre már ott az új hozzászólás gomb.
Én nem találom a mobilarena.hu-n vagy tényleg kimaradt? :o

(#12622) Viktor0610 válasza Kapanyél (#12621) üzenetére

Viktor0610
(titán)

A gomb fontosságát mutatja, hogy te vagy kb. a második, :DDD aki hiányolja.
Ott van minden hozzászólás fejlécében, a jobb fent volt található fomb valóban megszűnt.

[ Szerkesztve ]

(#12623) davetoo

davetoo
(lelkes újonc)

Üdv. Miért nem látom az adatlapomon, a saját általam készített értékeléseket? Amit rólam írtak látom de amit én azt nem. Illetve mi a tanácsotok mit tegyek, ha egy vevőm 1 hónapja nem akar értékelést adni?!

Dave :)

(#12624) Intruder2k5 válasza davetoo (#12623) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Üdv!

Miért kellene látnod? Ha érdekel, az értékeléseim menüben megnézheted, de annak, hogy Te mit írtál másról, logikusan semmi keresnivalója a Te adatlapodon.

Sajnos semmit nem tudsz tenni, az értékelésre senki sem kötelezhető. Esetleg írj rá privátban, lehet csak megfeledkezett róla, vagy nem vette észre az értesítést.

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#12625) Imi91

Imi91
(aktív tag)

Sziasztok!
Egy pár hónapja kidobál/kiléptet a Ph lapcsalád bármilyen eszközről belépve. Viszont, ha másik internetről jelentkezek be semmi hiba nincs. Ezért gondolom nem az oldallal lehet a gond, de valami öltet jó lenne, hogy miért dobálhat ki? A szolgáltató(Telekom) kivizsgálta a vonalat és jó szerintük minden. Kicserélték a routert is(na jó itt kaptam a Gigabites helyett egy Megabitest). Van, hogy egy hsz írásához 5x kell bejelentkeznem. A hardverepro pedig még rosszabbul megy, mert pl fényképet feltölteni nem tudok a hírdetésekhez mire feltölti már ki is dob és kezdődik előlről az egész. Mi lehet a gond?

Eladó!!!: ----> Thinkpad T/W 500 palmrest touchpad+ujjlenyomat olvasó <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#12626) king219021

king219021
(újonc)

Tisztelt admin!
Nem tudom a régi fiókom használni,mi lehet a baj?

(#12627) Intruder2k5 válasza king219021 (#12626) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Üdv!

Rossz email címet ad meg, rossz jelszót ad meg, stb. Részünkről semmilyen korlátozás nincs a fiókon, nyugodtan használhatná.

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#12628) DJ. Ru$y válasza Imi91 (#12625) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Nem lehet, hogy valami miatt ilyen sűrűn változik az IP-d? Ha bejelentkezésnél bekattintod mind a 3 jelölőnégyzetet, akkor is kiléptet?

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12629) Imi91 válasza DJ. Ru$y (#12628) üzenetére

Imi91
(aktív tag)

Köszi a tippet. Működik így rendesen, egyszerre nem pipáltam be eddig :DD Azt kellene kideríteni, hogy mi lehet a gond változna az IP cím amit a szolgáltató oszt ki? Még van egy pár oldal ami kidobál.

Eladó!!!: ----> Thinkpad T/W 500 palmrest touchpad+ujjlenyomat olvasó <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#12630) Imi91 válasza Imi91 (#12629) üzenetére

Imi91
(aktív tag)

Este még megnéztem és tényleg az Ip címem változik. 2 címet cserélget kb percenként :U

(#12631) DJ. Ru$y válasza Imi91 (#12630) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Ez már nem ehhez a topichoz kapcsolódik, szóval ezt itt ne folytasd, de mindenképpen vedd fel a kapcsolatot ismét a T-vel.

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#12632) Voloka

Voloka
(tag)

Nem enged értékelést írni! Rányomok, hogy értékelés, erre kiírja, "már kezdeményeztél értékelést" !
De nem értékeltem!

[ Szerkesztve ]

(#12633) Viktor0610 válasza Voloka (#12632) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Szerintem a másik félnek kell jóváhagynia, ha jól sejtem. :)

(#12634) Voloka válasza Viktor0610 (#12633) üzenetére

Voloka
(tag)

Igen! Türelmetlen voltam!

(#12635) csabex2007

csabex2007
(tag)

Ebben a fórumban valami nem stimmel a hsz-ek számával... Jelezte a rendszer, hogy van 7 db új hsz., de amikor csekkolom az enyém az utolsó hsz, pedig alul is a számozásnál 581-ig van, viszont a kis nyilacska szürke, tehát lapozni sem tudok...

Nézzétek:

(#12636) dqdb válasza csabex2007 (#12635) üzenetére

dqdb
(addikt)

Az utolsó pár hozzászólást törölték.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#12637) csabex2007 válasza dqdb (#12636) üzenetére

csabex2007
(tag)

Ja, így már érthető :) Köszi.

(#12638) Scorp2011

Scorp2011
(senior tag)

Hirdetés feladásánál már többször találkoztam azzal a hibával, hogy megjelenik az "A leírás legfeljebb 1500 karakter hosszú lehet." című hibaüzenet, holott a karakterszámláló szerint valójában 1500 karakter alatt vagyok.

𝕊𝕔𝕠𝕣𝕡𝟚𝟘𝟙𝟙

(#12639) reboz5751

reboz5751
(csendes tag)

Hirdetést szeretnék feladni . Hiába töltök ki minden rovatot a település rovatot mindig hibásnak itéli ezért nem tudom feladni a hirdetést. Ezt Írja ki " A település nincs kitöltve. " Mi lehet a hiba
köszönöm

(#12640) DJ. Ru$y válasza reboz5751 (#12639) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Ne kézzel írd be, ahogy elkezded beírni, feljön egy lista, a listából válaszd ki azt amit szeretnél beállítani. Utána menni fog.

(#12641) darvinya

darvinya
(nagyúr)

Valami történt az oldallal, mert lasssssú, s egyes topikok elérhetetlen, és visszatért az összes oldal hiba, amit eddig javítottak.
Pl: Bal sarokba zoomolva betöltés.

(#12642) lezso6 válasza darvinya (#12641) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Már jó a sebesség.

Mely topikok nem érhetők el és milyen hiba tért vissza?

(#12643) colomb2 válasza lezso6 (#12642) üzenetére

colomb2
(addikt)

Mármég nem jó a sebesség. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#12644) VIPowER válasza lezso6 (#12642) üzenetére

VIPowER
(senior tag)

Te miért szivatsz minket állandóan? Olyan vagy mint a szomszédom, csak őt jobban utálom. :)

(#12645) lezso6 válasza VIPowER (#12644) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Én? Titeket? Szívatlak? WTF? :F

(#12646) darvinya válasza lezso6 (#12642) üzenetére

darvinya
(nagyúr)

Helyteállt a sebesség.
Írtam példának, de az is megjavult.

Már csak hsz írási kijelölési zoom maradt, ugyanez van gomboknál.
Kép beszúrásnál a bezárt billentyűnél nem jegyzi meg a kurzor helyét, emiatt hsz elejére rakja a képet.
Privát üzenetkor Küldés után a bal felső sarokba zoomolva jeleníti meg az oldalt, mint régebben az összeset.
Nem működnek a kódok, gomb feliratok addig ott maradnak, ameddig szövegdobozból ki/be lépek.

Mi történt az avatároddal. :D

[ Szerkesztve ]

(#12647) VIPowER válasza lezso6 (#12645) üzenetére

VIPowER
(senior tag)

Percekig nem tudtam PH-t nézni, és csak abban vagyok biztos, hogy nem az én hibám volt. :)

(#12648) lezso6 válasza VIPowER (#12647) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

S ebből hogy következik az, hogy mindig én szívatlak titeket?

(#12649) lezso6 válasza darvinya (#12646) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Szóval nem az összes, hanem egy, vagyis hát igazából az sem. :D

Nem változott semmi, csak lelassult a szerver pár percre.

[ Szerkesztve ]

(#12650) CyberJedi

CyberJedi
(tag)

sziasztok, archivált hirdetésem:

https://hardverapro.hu/apro/uj_pixel_3_xl_fekete_128gb_wireless_tolto_allomas/hsz_1-50.html

eltűnt a saját hirdetéseim listájából, de teljesen:

https://hardverapro.hu/hirdetesfeladas/listaz.php

(tudom hogy nem egyedi az utóbbi link).

Valamit túl gyorsan kattinthattam, amikor archiválni akartam és többé nem láttam. Most is csak egy privát üzenetváltásból tudtam előhalászni a hirdetés linkjét.

Üdv Cyber

(Vajon mi ez?) ''Gaff had been there... and let her live. '4 years' - he figured. He was wrong. Tyrell had told me Rachael was special. No termination date. I didn't know how long we'd have together. Who does?...''

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bugok a PH! lapcsalád oldalain (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.