Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz bitpork #50709 üzenetére

    az a baj, hogy párhuzamot vonsz aközött, hogy valaki fontosabb dolga révén nem tud (vagy épp nem akar, mert priorizál) elmenni a szentséges talidra sült húst dícsérgetni, meg aközött, hogy valaki "billentyűzetkoptató troll" aki félti az "fórum anonim trollságát".

    csináld ha akarod de most komolyan hányszor szeretnél még érte buksisimit? hányszor kell még végignézni a hattyú halálát?

    ha időm engedi el fogok menni, de őszintén huszadrangú kérdés, ha éppen azon a szombaton kell gatyát vennem mert kilyukadtak a régiek, akkor azt fogom csinálni, mert kiszabottul nem érek rá általában. ettől még szeretettel gondolok rátok, és lélekben ott vagyok, csak éppen nem fért fel a listára.

    a beszólásaidra meg annyit reagálnék, hogy nyitva áll a kapu mindenki előtt, innen a fórumról is sokan ismernek személyesen, soha nem rejtegettem az identitásomat ha bárkivel találkozóról volt szó bármilyen ügyből, szóval nem kell célozgatni. (tudom, nem rám értetted, meg kinek az inge nem kell leírni)

    miért érzem úgy, hogy itt a fórumon akarod meghatározni magadat az IRL lét helyett? mitől menekülsz?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák