Hirdetés

Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Nikitaa7 #849 üzenetére

    Akkor viszont főleg nem értem, miből gondolta, hogy a biztosítási üzletközés erre a válasz. :)

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • zonealarm

    újonc

    Sziasztok! Nekem most lesz szombaton a bázis, elvileg én a lajos utcai székhelyen leszek (III.kerület) Floridaaa, te melyiknél vagy, hogy ennyire köcsögök a felettesek? Még mindig naggggyon gondolkodom hogy belevágjak-e eddig kurva sok szart hallottam erőrl az egészről, főőleg most a piaci válság is kitudja mi lesz a vége...

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz zonealarm #852 üzenetére

    Nézd, ha végigolvastad itt az utolsó 1-200 HSZ-t, akkor szerintem képben vagy, pontosan miről is szól az egész. Ha a bázist kifizetted, akkor menj el rá mindenképpen, hallgasd meg, aztán dönts érzésed szerint. Üzletkötő munka, neked kell szaladgálni ügyfelek után, te tudod, ez mennyire neked való. Illetve azt is el kell döntened, hogy azon kívül, hogy biztosításokat kötsz, csapatot szeretnél-e építeni. Ha mindkettőt bevállalod, akkor csináld. Ha a csapatépítés nem fekszik, akkor inkább menj el egy biztósítótársasághoz (Axa, Uniqa, ING esetleg Generali), ott magasabb jutalékot fizetnek, illetve ha nem fog meg a biztosítás, akkor hagyd a fenébe.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • floridaaa

    csendes tag

    Ujjabb fejlemény! :) Most a középső versenyző ácsingózik a névsorra,és heti két tárgyalást is szervezzek! Az kábé 6 ember+ ismeretségük/ már a tárgyalás két napra/ Véletlenül ne én szervezzem öszsze az ő kis előadásukra a hallgatóságot amit majd ők beköthetnek? Persze nélkülem! Ez már vicc komolyan! És mindezt már határozottan,miközben a kis netezgetős ott csacsog a háttérben! Ha nem megy egyiknek hát probálkozik a másik!!!! Ezek ennyire sakál hülyének néznek???? Vagy ennyire határtalan a pofátlanság?
    A pláne az egészben hogy maga a termék jó! De ez a csapat,ez nagyon gáz!

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz zonealarm #852 üzenetére

    Szia! Én nem ott vagyok! És nem törvényszerü hogy mindenhol ez van! Lehet neked szerencséd lesz és nem ilyen csapatba keveredsz! De ez eleinte még nem is fog kibukni,csak menetközben! Bár ne így legyen,és legyen szerencséd! Sok sikert!

  • zonealarm

    újonc

    válasz Agyzuzo #853 üzenetére

    Hát ezaz, az elején biztos szép és jop lesz de más helyeken is azt tapasztaltam hogy menet közben jönnek elő a stiklik... Ezeknél a cégeknél amit felsoroltál szintén belső képzés van vagy már alap OKJ vagy fels. végzettség kell, ja és acégeknél nekem kell felhajtani az embereket?

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz zonealarm #856 üzenetére

    Ahol teljesítménybérezés van, ott szinte mindenhol magadra vagy utalva. Van amikor listából dolgozol, de az telemarketinges meló inkább. Ha nem szereted az emberek után futkosást, akkor nem a te világod.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • g@bo

    nagyúr

    válasz Agyzuzo #853 üzenetére

    Ing álláshirdetési papirkája került minap a kezembe, diplomás értékesítőket keresnek, de csak korlátozott emberanyag kell....

    " Az értékesítői pálya korunk leggyorsabban fejlődő szakmája... "

    " Eleged van abból, hogy diplomásként alacsony fizetéseket ajánlanak, csak azért, mert pályakezdő vagy? ....... ha elhivatottan dolgozol és hajtasz, az Ing teljesítményedhez mérten fizet Neked... "

    " ... külföldi jutalomutakkal is honoráljuk! "

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz g@bo #858 üzenetére

    Azért azt is hozzátenném, hogy legalább nem nyelik le a jutalékod 80%-át. :)

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Weaver

    senior tag

    válasz Nikitaa7 #850 üzenetére

    viszont azt mond amit akar. bemond egy ilyen szép összeget, ami tényleg csábító a mai világban. aztán talán ráharap, vagy éreklődni kezd a palimadár.

    azt is hozzá kell tenni, hogy az elején valóban könnyebbek a kötések, mivel a család, barátok, ismerősök pénzét lehet kiszedni. amikor ezek a lehetőségek kifújtak, jóval nehezebb lesz ugye a boldogulás, mert állj oda egy vadidegent erről győzködni.

    szóval oda akartam kilyukadni, hogy a rafkósabb ügynökök simán bemondanak légből kapott kereseti összegeket, mivel az előlépéshez el kell érni bizonyos "berántási" számot a krediten kivül. (legalábbis amit én ismerek ott így van. nem konkrétan a brokinet az, de sztem egy kutya.)

  • bizsu53

    csendes tag

    Sziasztok! Közeli ismerősöm Bnetes. Elég kezdőként szenved, de már tanítgatná kollegáit.
    Ha hagynák. Van olyan új tagja, akinek listája van, de a cégpozit sem tudja elmondani, mégis magának akarja a tárgyalást. A jegyzeteit sem képes felolvasni, amit lediktáltak neki. Kérdezni is lehetne tőle, szakmai diplomája van. Nem akarja lenyúlni a jutalékot, de ha ő készít tervet, ő tárgyal, miért lenne a teljes összeg a lista tulajdonosáé? Ő is úgy kezdte, hogy tanult, a tárgyaláson figyelt, és lemondott a jutalék egy részéről. Ez is jobb, mint a butuska tárgyalás miatt eljátszani az ügyfél lehetőségeit, és elveszíteni őt. Szerintem a Bnet legnagyobb hibája, hogy a "vezetők" nem mindig szakmailag képzett, értelmes vezetők, és nem minőséget, hanem mennyiséget követelnek, tevehajcsár módra.
    Tisztelet a kivételnek, ha van.

  • bizsu53

    csendes tag

    válasz alexxxx #837 üzenetére

    Bár nem ismerem floridaa képzettségét, de vissza adom a közgáz diplomámat, ha 3 tárgyalás után Ő pénzügyi tanácsadónak nevezheti magát.

  • O.r.i.e.n.t

    újonc

    Sziasztok!
    Én a múlt héten voltam egy ilyen brókernetes tájékoztatón. Egy újsághirdetésre jelentkeztem, ahol havi 2-300 ezret igértek, Mindössze egy telefonszám volt megadva, még a cég neve sem.Sőt a telefonban is csak annyit közöltek, hogy pénzügyi tanácsadásssal foglalkoznak, meg azt kérdezték, hogy van-e diplomám és ha engem komolyan érdekel, akkor menjek el egy személyes találkozóra és megadták a címüket.Elmentem a megbeszélésre, amelyről a "partnerem" negyed órát késett. Állítólag azért, mert rengetegen jelentkeztek és előttem is "tárgyalt" valakivel. Bár én nem láttam senkit, aki távozott volna.Na, mindegy nem is ez a lényeg. A brókernetes ürge kb 3/4 órát beszélt nekem a cégről, meg a tevékenységükről.Meg arról, hogy Magyarországon nincs pénzügyi kultúra, 2025-re nem fogjuk tudni eltartani a nyugdíjasokat és hogy ők befektetésekkel, hitellekkel valaminit biztosításokkal foglalkoznak (bár az utóbbi kettőhöz nem nagyon értenek).Náluk napi 6 órát kell kemény irodai munkával tölteni, és 38800 forintot be kell fizetni a képzésre meg különféle papírok "elintézésére". Havi netto 100 ezret igért kezdetnek.Az első rostán átmentem, visszahívott még egy találkozóra, ami holnap lenne esedékes.Amíg nem olvastam utána az interneten egész lelkes voltam, most azonban teljesen elbizonytalanodtam.Ugyanis nekem nem említette senki, hogy ez a pénzügyi tanácsadás MLM rendszerben működik és hogy nekem kell az ügyfelek után futkosnom. A majdnem egy órás tájékoztaton erről egy szó sem esett! Ha ez így van akkor köszönöm szépen, de nem kérek belőle, az nem az én világom.. Most már azt sem tudom, hogy holnap elmenjek-e egyátalán? Ti mit gondoltok?Még alszom rá egyet.

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz O.r.i.e.n.t #863 üzenetére

    "ez a pénzügyi tanácsadás MLM rendszerben működik és hogy nekem kell az ügyfelek után futkosnom"

    Pontosan erről van szó. És ha nem kötsz, nem hogy nettó 100 ezer, de nettó 100 forintod sem lesz. Nem dönthetek helyetted, de ebből szerintem levonhatod a megfelelő konzekvenciákat.

    A véleményem meg annyi, hogy felháborító, hogy nem képesek nyíltan elmondani hogy épül fel a cég és mit kell pontosan csinálni. Milyen világ lenne ez, ha minden munkahelyre "vakon" vennének fel embereket? Ha meg valakinek ciki erről beszélni és azért nem teszi, azt végképp nem értem akkor minek dolgozik ott...

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • pesszimista

    csendes tag

    válasz O.r.i.e.n.t #863 üzenetére

    Szia O.r.i.e.n.t

    Figyeljj: Ahol az első alkalommal -is- elhallgatják az igazságot, ott mindig ez fog történni.

    Sajnos, az ismerettségi körömben is sok tisztességes embert beszerveztek ebbe, vagy hasonló szervezetbe. Már egyik se csinálja, mert rájöttek, hogy ez nem az ő világuk. Keress valami rendes munkát, és akkor nem veszíted el barátaidat.

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz bizsu53 #861 üzenetére

    Szia! Ha az Én írásaimra válaszoltál,akkor nem tudom elolvastad-e elejétől végig!
    Akiről Te írsz hogy "butuska" abban a szituban meg is értem ha osztoznak! Mert senki sem várhatja el hogy a másik dolgozik ,és tárgyal valaki helyett örökkön örökké ugymond semmiért! / mondjuk ez sem így van,de mindegy! Mert kap utána csop.egységet! / De oké,ez még így rendben is van!
    De ha végig olvastad az én kis rövidke történetem,ami csak töredék,akkor ez teljesen másról szól!!!!!!!!!
    Segítség és tanítás nuku,mert nehogy már tudj is valamit! Információ teljes visszatartása,csak a kib........ sorozata! Add oda a listád az ismeretségi körükkel együtt,és mehetsz is a p.......ba! Elvileg azt oktatják,csinálj profit az alattad levőből,és hosszú évekig profitálj belőle,ne pillanatnyilag nyuld le és jöhet a következő kis kezdő a listájával!
    Mi például ahol tudjuk szedegetjük össze az infót,és egymásnak adogatjuk a kezdő társainkal! Persze hogy nem lesz valaki 3 tárgyalásból pénzügyi tanácsadó,hogy is lenne!!! Sőt naponta változnak az események ,az ujabbnál ujabb lehetőségek stb.! De így meg aztán elég nehéz is!!!! Csapatmunka???? Én nem sajnálom senkitől a jutalékot,De EZÉRT???????
    Nem hogy egy forintot hanem egy jó nagy szájbavágást kellene adni!!
    Amit írtál nem igazán értem,hogy egy emberről vagy két személyről szól!! Ha valaki olyan "butuska" hogy a saját jegyzeteit nem tudja felolvasni,akkor mit keres ott??? Ki és miért szervezte be,ilyen szakmába??? Kezdőként szenved ,de már tanítana???Ha kezdő,mit akar tanítani???Kérdezni is lehetne tőle,szakmai diplomája van. Akkor hogy lehet "butuska"?
    Persze lemondassz a jutalékod egy " részéről"/amit kapna utánad: Jutalék fele,persze az ő szorzojával+ csoport egység és jutalék+az ügyfél és ismeretségi köre/ ha mindez tanítás jellegű! De tárgyalás elött semmi megbeszélés,tárgyalás után semmi megbeszélés és tanítás,és tárgyaláson direkt semmi konkrét dolog,mert majd visszamegyünk! A-z-ig nem jutott! Kérd be a papírokat majd kielemezzük és megbeszéljük! Csak aztán véletlenül direkt nem lett megbeszélve,pedig 3órával elöbb ott ültem hogy beszéljük meg! De akkor Én is letudtam volna tárgyalni,de inkább Ő szeretné! Ebből Én sokat tanulok így nem??? Hát kielemeztem Én,és letárgyaltam Én egyedül,és mondhatom nagyonszép eredménnyel! A feletteseim csak lestek és a hiteles kollégáim dicséretével! Ha rajtuk mulik ügyfél sincs!

  • g@bo

    nagyúr

    válasz O.r.i.e.n.t #863 üzenetére

    átmentél volna a 26. rostán is, mivel a cég egy fillért nem költ rád, nem kockáztat igazán semmit. felvesz, jutalékot kapsz vagy semmit.

    persze, törekednek az első ránézésre jobb igavonó b...ok beszervezésére.

  • bizsu53

    csendes tag

    válasz floridaaa #866 üzenetére

    Szia!
    Nem konkrétan a Te soraidra akartam válaszolni, csak azok voltak, amik válaszra késztettek. Egyszerre olvastam végig vagy 4 oldalt, így túl sok volt az infó.
    Kérdésedre: lehet hogy hirtelen pötyögtem és így nem érthetően, barátnőmre gondoltam mint képzett szakemberre, és új kollégája az, aki nem akar tanulni, csak tárgyalni.
    A hírdetések névtelenségéről meg úgy tudom, hogy a "kicsiknek" nincs joguk a Bnet nevét, logóját használni semmiféle formában. Igaz ez? A z egyik álláshírdető lapon nagyon szép Bnet hírdetés - állás ügyben - van, de barátnőm szerint ehhez 7-esnek kell lenni.
    Én azt látom - így kívülről, és sok hozzászólás olvasása után, hogy a diplomások tudása - vagy majd az AKADÉMIA - egyáltalán nem érdekel senkit ennél a cégnél, csak a kötések tesznek emberré. :C
    A család, közeli ismerősök kötései eltolnak a 3 - 4 -es szintig, utána nézd meg mekkora a kiesők száma. Lehet, hogy ez a cég humánpolitájának lényege. Utána a stornótartalék és a sok kis aprópénz már a nagyoké. :C . és az újabb 1-eseknek ugye kevesebbet kell fizetni jutalékként.
    Az ügyfél meg úgysem megy el, mert minimum 10 évig csak veszít, ha kiveszi a pénzét.
    Az senkit nem érdekel, hogy azok az emberek a Te személyed miatt vannak ott.
    Lehet, rosszul látom, és sok szerencsét Neked. :)

    [ Szerkesztve ]

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz bizsu53 #868 üzenetére

    Szió! Én is fáradt voltam már éjjel,és lehet azért nem raktam össze a sztorit!
    Igen,jól tudja a barátnőd! Elvileg nem szabadna használni a nevüket,logójukat!
    De már Én is halottam hogy folyamatosan mindenki hirdet!
    ÁÁÁ itt senkit nem érdekel a tudás! 4-5 kollégák tök alapvető dolgokkal nincsennek tisztában,kérdezel tőlük és fogalmuk sincs!! Vicc! Csak azt nem tudom ,mit csinált közel 2 évig???? Tisztelet a kivételnek!
    Semmi nem számít,sem az ember se semmi,csak a kötés- jutalék -pénz!!!!
    Az ügyfél nem megy el,mert nem is a Bnet hez tartozik! Ők csak közvetítők! A biztosítóhoz tartozik,mert ott a pénze!!
    Azt viszont nem tudom és kíváncsi is lennék rá,hogy ha befejezi az ember,akkor a stornó tartalékot nem kapja meg????????
    Ugyanis azt mondják ha valaki visszamondja a szerződést futamidő elött,akkor még ha már nem is dolgozol ott akkor is behajtják rajtad a felvett jutalékot!!! Mondjuk ez is érdekes!!
    Ők egyszeri éves befizetés után fizetik a jutaléko,ami elég kevés,plussz 20%-ot vissza is tartanakt,holott te 10-15-20 évre kötöd a szerződést! De ha 3-5-8 évben felmondja akkor meg visszamenőleg is behajtják!! HÁÁÁT Érdekes ez!!!
    Pedig maga a befektetések és kombinált hitelek nagyon jók! Csak a cééég??? :F

  • g@bo

    nagyúr

    válasz floridaaa #869 üzenetére

    " ha valaki visszamondja a szerződést futamidő elött,akkor még ha már nem is dolgozol ott akkor is behajtják rajtad a felvett jutalékot "

    erről jó lenne egy hivatalos állásfoglalás, elég undorító, hogy a tisztán jutalékrabszolgák pénzét, egy szerződésbontásnál visszamenőleg behajtják.

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz g@bo #870 üzenetére

    Ja ja jaa! És ha saját vagy családé akkor pedig vagy duplán vagy triplán!!!
    Függetlenül attól hogy lehet már 4-5évet befizetett,igaz mi csak egyszeri jutaléot kaptunk! Ill csak egy részét!

  • bizsu53

    csendes tag

    válasz g@bo #870 üzenetére

    Nem csak ez aljasság. Ha kicsöppensz, két évig nem dolgozhatsz, nem alapíthatsz céget, ami PSZÁF minősítéssel dolgozik. Magyarul nem mehetsz el bankba, biztosítóhoz dolgozni. Ezt is aláíratják a szerződésben, amire időt sem hagynak, hogy végig olvasd.
    Te tudtad?
    ÚJ!!!!!!
    Zuhanó repülésben ? Bérleti díjat kell fizetni az iroda használatért, 3 hónapot előre levonnak 1 - 5-ös szintig. NA? Nem elég, hogy a jutalékot lenyúlják, amit megkapsz, azt is két hónap múlva, most előre fizess bérleti díjat.
    Írásban azért nem adják, azt sem mit kapsz ezért, de előre levonják az ÁFÁ-s költséget az ÁFA mentes jutalékból?
    És ha eleged van a csesztetésből mehetsz szövőnőnek, mert az nem PSZÁF-es szakma.
    Idézzünk még a szerződésből?

  • Storrent

    csendes tag

    Sziasztok!

    Örülök h találtam ezt a fórumot!

    Legyen oly kedves valaki-tapasztalattal rendelkező/közgázos-és pár pontban foglalja össze
    ,hogy tulajdonképpen a befektetések jogszerűek-e, és érdemesek-e megkötni ezeket a brokernetnél?Ui. engem is megkeresett egy brokernetes ismerősöm...
    Olvastam itt pro és kontra mindenfélét, de engem most nem az érdekel h milyenek a
    cégnél az emberek, hanem a befektetett pénz biztonságban van e és jó helyen van e.
    Egy olyan pénzügyekben tapasztalatlan kérdezi, aki nem elszórná a kuporgatott pénzét, hanem befektetné.

    Előre kössz!

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Storrent #873 üzenetére

    Maguk a befektetések nagy biztosítótársaságok által is forgalmazott Unit Linked típusú biztosítások, tehát jogilag rendben vannak. Ami gondot okozhat, hogy az ügynök ha nem ért hozzá, olyan alapokba teteti veled a pénzt, ami kiegyensúlyozatlan, vagy túl kockázatos. Illetve magas folyamatos díjat mond, mert neki az az előnyös. Ha már Unit Linked, akkor célszerű éves díjból a technikai minimumot fizetni és minél többet eseti számlára tenni, gondosan összeválogatott portfólióba (nem csak 100% kína, ahogy sokan csinálják...).

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • bizsu53

    csendes tag

    válasz Storrent #873 üzenetére

    Jogszerűek.
    1. Nem a Bnettel kötsz, hanem valamelyik multi biztosítóval.Amit aláírsz majd szerződést, az már a Biztosítóval köt össze.
    2. Jó hely? Ha van ilyen ma, akkor jókat tudnak ajánlani.
    Ha jó a tanácsadód, több alapban helyezi el a pénzedet, így kevésbé kockázatos.
    3. Mennyit hoz? Hosszú távon a részvények mindig többet adnak, mint a pénzintézeti lehetőségek.
    4. Biztos hely? Láttál Te már biztosítót tönkremenni? Bank még csak-csak, de biztosító?
    5. Ha az akivel kötsz, ott tud maradni, akkor a gazdaság változásainak megfelően átcsoportosíthatsz ezt-azt ide-oda. A segítségével. Ha nem marad ott befektetésed végéig, mielőtt távozik a Bnettől, nézzétek meg,hogy amiben éppen vagy, cc.milyen lesz a futamidő végére, mert utána nem igazán kezelik a folyamatokat, tehát abban a részvénycsomagban marad, ahol éppen akkor van.

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz bizsu53 #872 üzenetére

    Basszus!!!! Ezeket nem is tudtam!!!!!!!
    Azért korrekt a felvilágosítás!!! Én dolgozom ott,és itt kell megtudnom!!!!!! Szép!!
    Senki nem mond semmit,és képtelenség minden részletre odafigyelni. Ha megyek az irodába ,jó ha egy két alapvető kérdésemre választ tudok kapni,elintézni valamit az megy egyszerüen nyögvesz.....ás! Ezekről az infókról meg 90%-unknak meg fogalma sincs!
    Akkor ezért kell az iroda ajtón aláírni a jelenléti ívet???? Betojás!!

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz bizsu53 #872 üzenetére

    Na Én biztos nem fogok bérleti díjat fizetni,arra a heti 2 órahosszára amit ott vagyok!!!
    Nekem sem fizetnek utiköltséget,meg telefonszámlát,sem járulékot! Sőőt a jutalékról meg ne is beszéljünk!!! Úgyhogy bek.......k!

  • #64791808

    törölt tag

    válasz floridaaa #876 üzenetére

    Igyál egy konyakot, mert kicsit túl vagy pörögve :D :P

  • bizsu53

    csendes tag

    válasz floridaaa #877 üzenetére

    Egy cégnél, ha meg akarnak szabadulni a bevezetni kívánt zsebbenyúlos reformokkal egyet nem értő kollégáktól, ot átszervezik az egészet, hogy bizonyos létszám fölösleges legyen. Gondolhatok ki.
    Egy MLM rendszernél, ha nem tetszik, ne csináld. El lehet menni. Bármikor hozzányúlhatnak a természetbeni és kp-s juttatásokhoz is.Jogászilag jó az a szerződés.
    A Bnetnek.

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz #64791808 #878 üzenetére

    Cerebellum! Kedves tőled ez a hozzászólás,de nem szeretem a konyakot,és nem is vagyok túlpörögve! De azt hiszem evvel nem is sokmindent oldanék meg!!!
    Csak lesek,hogy így utólag miket tud meg az ember! De örülök ,hogy rátaláltam erre a forumra,mert így legalább tisztábban lát az ember!
    Mert ugytűnik kicsit olyan zsákbamacskás ez a cég! :)

  • Storrent

    csendes tag

    válasz bizsu53 #875 üzenetére

    Kössz az összefoglalot!Asszem hasznos! :R

  • mclord

    aktív tag

    Én éppen most akarok lakáást hitelt felvenni, a kérdésem mennyire megbízhatóak ezek a brokernetes ?, volt már olyna aki végig halgatta és biznizselt velük ? ,én nem tudom melyik cégtől volt itt 1 srác de ott 15 min múlva felálltam láttam rajta hoyg gőze nincs az komolytalan volt , na ilyenektől mentsenek meg:)

    Mcdonaldsba tali és meghivatta magát 1 kolára +sült krumplira , na ez a komolytalan, it álltam fel :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

  • csaabz

    őstag

    Hello mindenkinek!

    látom,h van itt a ph-n ilyen topic...Az is lehet,h már régebben is láttam...
    Ha nem bánjátok, hozzáfűznék pár dolgot a témához.

    2006-ban próbálkoztam a Brokernettel, kb fél évig csináltam, aztán ráhagytam. Sajnos nem sikerült semmi komolyat elérni.
    Na mit gondoltok, ki a hibás a sikertelenségemért? ÉN.
    Nem akartam igazán, (bár tetszett nagyon) pénzem is volt, így nem voltam annyira rákényszerítve a munkára és bevallom, baromi lusta voltam/vagyok.

    Olvasgattam pár hozzászólásotokat és a következő dolgokat szűrtem le:

    1. Aki dolgozik/dolgozott a Brokernetben és mindenfélét pocskondiázik, az legalább 10 másodpercre gondolkozzon el rajta,h TÉNYLEG mindent megtett/megtesz-e az előbbrejutásért?

    2, Ez kurva kemény ügynöki munka, aki nem bírja, az ne kezdje el.

    3, Nehéz csapatban dolgozni és ha nem csinálod jól,esetleg átadják másnak a munkát, hát jó reggelt, üdvözöllek titeket a kapitalizmusban, itt így megy. gyorsan hozzátenném, máshol is.

    4, Azt több helyen is olvastam, h a termék jó. sőt kifejezetten jó. Ebből kell kiindulni,Csak csinálni kell............

    Hajrá mindenkinek!

    https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

  • csaabz

    őstag

    válasz mclord #883 üzenetére

    ha szórakozóhelyre, étterembe, kávézóba beszélitek meg a találkozót, az már komolytalan.
    Pénzügyekről csak négyszemközt, csendes helyen.

    https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

  • mclord

    aktív tag

    válasz csaabz #885 üzenetére

    Én a kávézóval nem érzem úgy ott azért meglehet beszélni sok mindent, lakásba beengedni egy idegent meg nem igazán szoktam , a mai világban nem lehet..

    ''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

  • csaabz

    őstag

    válasz bizsu53 #875 üzenetére

    Úgy van, ahogy mondod, az 5ös pontodat egészíteném ki azzal,h ha a illető otthagyja a Brokernetet, akkor az ő szponzorával(felettesével, szakmai tanácsadójával) tudsz változtani a befektetésed különböző alapjain.
    Tehát nem kell izgulni,h onnantól le vagy szarva.
    Én ezt így tudom.

    https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

  • csaabz

    őstag

    válasz mclord #886 üzenetére

    Igen a lakás necces dolog, de akkor azt mondod neki,h az irodájába mennél el. Kihelyezett Brokernet iroda minden nagyobb városban van. Lassan a kisebbekben is.
    A többi cégről nem tudok nyilatkozni.

    https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

  • csaabz

    őstag

    válasz pesszimista #865 üzenetére

    "Sok tisztességes embert beszerveztek."

    Ezt most úgy mondod,mintha a belépés után már nem lennének tisztességesek.
    Emiatt veszíteni el barátokat? Érdekes barátság lehetett.....
    Az,h segítek pénzt teremteni rövid vagy hosszú távon barátnak, ismerősnek, szerintem nem olyan rossz dolog,h azért megszűnjön a barátság. :U
    :W

    https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

  • pesszimista

    csendes tag

    válasz csaabz #889 üzenetére

    Azért arra a pénzteremtésre ne vegyél mérget.
    Ti el sem hiszitek, hogy nélkületek is lehet pénzzel pénzt csinálni.
    Közben persze nem tartunk el "pénzügyi tanácsadókat", -esetenként több szinten-,biztosítókat, alapkezelőket, brókereket, bankokat, meg még néhány pénznyelő szervezetet. Kockázatot meg főleg az vállal, aki a pénzét befekteti hosszútávra.
    Azt elismerem, hogy sokan sok pénzt fognak ezzel a rendszerrel keresni-főleg persze az előbb felsoroltak- de messze nem annyian és annyit amennyit a "tanácsadók" állítanak. :(((

  • mclord

    aktív tag

    válasz csaabz #888 üzenetére

    mondjuk még ott tartok kéne valakivel talizni akiilyennel foglalkozik, ha nemjön össze akkor bemegyek a bankokba és megcsinálom magamnak

    ''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

  • bizsu53

    csendes tag

    válasz pesszimista #890 üzenetére

    Tudod, amióta lejöttünk a fáról, munkamegosztás van az emberek között.
    Ez azt is eredményezi, hogy mindenki akár profi is tud lenni egy-egy területen.
    Szerintem ez pézügyekben is igaz.A " pénznyelő" szervezetek és az általad felsoroltak eladják Neked a tudásukat, természetesen térítésért. Gondolom Te is élsz valamiből, tehát Te is kicsalod az emberek pénzét?
    A kapitalizmusban pedig - ezt középiskolában tanítják - munka és tőkejövedelem létezik.
    Vagy a munkáddal szerzel pénzt, vagy a pénzeddel.( Normális esetben). Azért ez elég rég működik. :K
    A befektetésekről csak annyit, nézd meg BUX-ot most, meg mondjuk 5 évvel ezelőtt.
    Tedd hozzá, hogy ez magyar.
    A világ gazdasági fejlődése nem áll meg csak azért, hogy Te bebizonyítsd, pénzből nem lehet pénzt csinálni. Márpedig a befektetések, részvények ezt teszik.
    Rövid távon ingadozni lehet, de hosszú távon mást igazol a történelem.
    Még annyit: a munkavállalásban is van kockázatvállalás. Vagy szerinted az manapság tuti?

    [ Szerkesztve ]

  • pesszimista

    csendes tag

    válasz bizsu53 #892 üzenetére

    Szia bizsu53

    Vagy rosszul fogalmaztam, vagy Te értetted félre gondolataimat.

    Ezzel a tudásátadással kapcsolatban fenntartásaim vannak. A befektető csak az "ügynökkel" (gyűjtőnév) találkozik. Ajánlom figyelmedbe a saját 861,862-es hozzászólásodat. Az ügynökök jelentős részét azért túlzás profinak beállítani. Esetleg az eladásban profik, meg számolni is jól tudnak ( a saját jutalékukat).

    "A kapitalizmusban pedig munka és tőkejövedelem létezik".
    Amikor én jártam középiskolába sajnos ezt(se) tanították. Azért még egy két dologgal is lehet pénzt "csinálni" az észen kívül. Pl: a hatalmat is jól pénzre lehet váltani, az információt is, valamint biztos hallottad azt a "közgazdasági" fogalmat, hogy jó időben volt jó helyen. A korrupcióról most ne is beszéljünk. Adócsalásról pláne.
    "Te is kicsalod az emberek pénzét"
    Nem, én nem vagyok ügynök. Pénzzel társulok vállalkozásokba. Sokat nyerek, és sokat bukok . De ez természetes. A BUKSZ indexem elég jó.

    "nézd meg a Bux-ot most, meg mongyuk 5 évvel ezelőtt"

    Te meg mond meg mennyi lesz 5 év múlva. (Számolás közben nézd meg a Japán indexet most, meg 5 éve. Pedig ott is fejlődés van.

    " Pénzből nem lehet pénzt csinálni"
    Na ilyet én nem mondtam. Olvasd lécci újra. És azt is elismertem "ezekkel" a konstrukciókkal is lehet pénzt keresni.

    Egy kérésem lenne, bár nehezen teljesíthető.
    Valahol olvastam, van ügynök ismerősöd. Remélem Te nem az vagy (közgáz dipóval)
    A "pénznyelő szervezetek" egy 10 éves átlag konstrukciónál évi 200 ezer befizetéssel a befizetett összeg hány %-át nyelik el kb. Minimális költsségggel,. semmi extra szolgáltatás. Ha ezt kiszámoltatnád, megköszönném.

    Köszi, szia

  • bizsu53

    csendes tag

    válasz pesszimista #893 üzenetére

    Szia Pesszimista!
    Veled ellentétben és optimista vagyok. ( Bár anyukám azt mondta, a jól értesült optimista a pesszimista.)
    Én kereskedelmi vonalon dolgozom, tehát kívülről nézem a pénzügyi konstrukciókat, és vevő vagyok a dologban, nem eladó. Mégis bízom abban, hogy az " ügynökök" is szelektálódnak, és a hozzáértők maradnak talpon. Én erre értettem, hogy eladják a tudásukat.
    Számomra tisztességtelen ha valaki visszaél a hatalmával, befolyásával, és ebből húz hasznot. Ott mindig megszívja valaki.Csak frázis lenne, ha azt mondanám, azért tartunk ott ahol, mert a korrupció és a "jó helyen " lévők tevékenysége tesz tönkre mindent.
    Pedig így gondolom.
    Amit Te csinálsz, Magad mondod, az is rizikós. Mint egy befektetés.
    És nem akarom megváltani a világot. Minden gazdasági ágazatban a közvetítők kaszálják a legtöbbet, rálátásom szerint kivéve a befektetéseket, biztosításokat. Tényleg szép jutalékokat tesznek zsebre, de ott a bankok, biztosítók viszik a pálmát.
    Nem tudom mennyit nyelnek le 10 év alatt, de a saját befektetésemnél látom, hogy még így is sokkal szebb, mintha itthoni, mindenki által ismert pénzintézetnél lenne.
    Én ezt nem tudtam volna a barátnőm nélkül.
    Mindenesetre nem szoktam általánosítani, csak ezért morogtalak meg egy kicsit.
    Nincs harag , ugye? ;)
    Na szia

    [ Szerkesztve ]

  • pesszimista

    csendes tag

    válasz bizsu53 #894 üzenetére

    Szia bizsu53

    Ugyan, miért lenne harag.
    A személyeskedésmentes, építő jellegű "vitából" lehet tanulni szerintem.
    Írod:" Nem tudom mennyit nyelnek le 10 év alatt" Azért a saját szerződésedet csak elolvastad. Abból naggyából lehet tájékozódni. Bár elég rafináltan vannak megfogalmazva. Azt is írod, saját befektetésedből látod milyen szépen hoz. Azér azt ne felejts el, amit látsz, az vírtuális szám. Keményen ki kell várni a futamidő végét. De remélem a végén is szép hozamok fognak kijönni.

    Jól látod, hogy majdnem minden ágazatban a közvetítők keresnek jól. De itt is. Szerintem ezeket a termékeket jobb eladni mint venni. Az biztosabb jövedelem.

    Szia

  • Humanface

    csendes tag

    Csillagfényes estét mindenkinek!

    Ma keresett meg/uppss az már lehet, hogy tegnap volt:D/ 1ik ismerősöm, hogy nem lenne e kedvem, BN-es ügynöknek beállni? Igazából nem sok mindent tudtam róluk, kb 4órával ezelőttig amikor is elejétől végéig elolvastam ezt a fórumot.

    Kérdéseim a következők lennének/számomra még mindig homályos dolgok./:

    1, Mennyi jelen pillanatban az annyi? - bázis, váll, havi járulék, stb.
    -Jelenleg nappalis egyetemista vagyok.

    2, Milyen végzettség, vagy tanfolyam szükséges hozzá? -OKJ, diploma, szakmunkás?

    3, És minden egyéb buktató ami a kezdés körül felmerülhet.

    Legyetek szívesek, korrekt és pontos infókat írni, mert hétfőn jön a főnaccsága az ismerősömhöz és engem is akkorra hívtak, és addig szeretnék felkészült lenni!

    Nagyon hasznos volt ez a fórum, nem bántam meg, hogy végigolvastam. Írtatok jót-rosszat, de összességében véve, tartalmas volt.

    Hiába írják a fanatikus BN-ek, akik már évek óta csináják, hogy ez hatalmas üzlet, ez bármelyik válalkozásról elmondható. Nagyfater mezőgazdasági válalkozó, évi 12 hónap, napi rengeteg óra munka és bummmm... neki is megvan a befektetni való10en-x milliója. BN-esek kéritek a címet? :DDD

    De komolyan, teljesen mindegy, hogy mi az a munka, ha az ember olyan vehemenciával csinálja, ahogy sokan írták itt a PH-n akkor a Mekiben is lehetsz 7szintű csillagharcos 500k nettóért. És az alattad lévők kapnak egy BigMc-et. :W

    Ui: előre is köszönöm az infókat és, szívesen beszélnék még hétfőig valakivel aki csinája, csinálta, főleg akik pár hónapja kezdték. Esetleg priviben vagy telefonon. :R

    GA P35-DS3; Intel D925@4,23Ghz+CM Hyper TX2; 2x1Gb Kingston, 2x1Gb Kingmax@846Mhz; MSI 9600GT 512Mb OC@820, 2010; 320Gb Seagate, 160Gb Samsung; GA Superb 460W; 2xDVD+RW.

  • BNETSD6

    csendes tag

    üdw mindekinek!

    Még uj vagyok ezen a fórumon.Korábban is olvastam már néhany hozzászólást.
    Egy pár éve dologzom a pénzügyi területen ( már vannak lejárt üf szerződéseim). Azzal a céllal regeltem be, hogy pár értelmes embernek tudjak válaszolni .Nem kívánok semmilnye Borkernet szidó / szakmai vezetőt hátbatámadó / termék ócsárló emberrel sem beszélni! !!

    Ezen embereknek azt javalslom ,nézzétek meg számokban miről beszéltek!! Konkrétan! Írjátok ki ide! Aztán majd rájöttök mekkora butaságot beszéltek több száz oldala már.

    Aki a vezetőjét hátbatámadja ( én is vezető vagyok egy cégénél) alkalmazotti státuszban tudi ki van rúgva, üzletkötésben meg a felettese alapvetően tiszteletet érdemel, mert megpróbálja őt tanítani.Ha nem jó vezető, illetve te vagy az első embere ,akit felvett toleráld a hibáit.

    A cégről pedig annyit, hogy mindent lehet tisztességesen csinálni , ami alapvetően tisztességes- , maximum az emberekben van kivetni való.

  • BNETSD6

    csendes tag

    válasz Humanface #896 üzenetére

    Kedves Humanface!

    1 Mennyi az annyi? A vállalkozói illetéke 10.000 Ft + kell nyitnod valószinüleg egy tiszta
    folyószámlát csak ennek a fizetésednek.

    2 nyár közepéig csak középfok, de azután le kell tenned egy hatósági vizsgát, ami szerintem addigra 1 hóanp alatt is megcsinálható

    3 Buktató: nem fogad el a környezeted ( csak most még nem tudsz róla) , Nagyon buták illetve érdektelenek a barátaid.( akkor minek a barátaid) illetve HA SOKAT OLVASOD EZT A MILLIÓ ÖVÖN ALULI HOZZÁSZÓLÁST!

    Becsületesség , tisztesség és hit! ez fogja előrevinni a világot!

    Az első 6 hónapra felejsd el ezt az oldalt, aztán gyere vissza és csak mosolyogni fogsz ,hogy minden idióta feltevést meg tudnál cáfolni, de nem teszed mert felesleges energiakidobás lenne! úgy sem értik meg!
    sok sikert a munkádhoz!

  • BNETSD6

    csendes tag

    válasz floridaaa #854 üzenetére

    Üdw floridaaa!

    kicsit nevetségessé teszed magad !

    "Az kábé 6 ember+ ismeretségük/ már a tárgyalás két napra/ Véletlenül ne én szervezzem öszsze az ő kis előadásukra a hallgatóságot amit majd ők beköthetnek? Persze nélkülem! Ez már vicc komolyan!"

    Most kezdtél a cégnél dolgozni! Mégis milyen terméket szeretnél ELADNI?? neked most 3 dolgot kell megtanulnod!

    1 bemutatni a TE szerepedet és hasznosságod egy ügyfél életében.
    2 bemutatni, hogy mivel foglalkozik a cég , mit értünk független alkuszon, bemutatni a te részedet és a szinergia partnereket.
    3 bemutatni a szakma fontosságát az emberek életében!
    ( felhívni az ÖNGONDOSKODÁS szerepének fontosságát , és szemléltetni azt , hogy egy lakásvásárlásnál te nem csak azt méred fel az ügyfélnél,hogy van e 5% önerő, hanem olyan LÁTENS dolgokról beszélsz vele ,ami törvényszerű az ő életében is!

    AZ ügyfelet képviseld ne a fogalmatlanokat!!! Tanulj, olvass sokat, tanuld meg ezt a filozófiát a te életedre is hasznos lesz később!

  • BNETSD6

    csendes tag

    válasz haze71 #808 üzenetére

    Egy általános UL szerződésben pl Generali Aranyszárny az első 2 év díjából vonnak 6% ot 20 évig , a Bnetnél 7,95 öt 15 évig tehát számtanilag ugyan az!!! és NEM DRÁGÁBB!
    Az AVIVÁNÁL is ez lehet a helyzet!
    Ott van különbség, hogy amit befizetsz összeget ,arra mennyi bónuszt kapsz ( MENNYIT KAPSZ VISSZA A KÖLTSÉGBŐL)

    Pl Genrali 600 as éves díj 6% költség 20 éven át ( a többi költség megegyezik, apalk. átváltás)

    Borkernet NEXIS ,QUANTUM VIP 7,95% költség 15 évig + 3% BÓNUSZ JÓVÁÍRÁS!

    Azt mondhatom magamról , hogy totál ismerem a Generalis palettát és ezek megfelelője a Borkernetnél kalsszusokkal jobb!

    ne vitázz ! nézz kondíciós listát :)

Aktív témák