Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hangyász2

    aktív tag

    válasz Lackki #7770 üzenetére

    Nem csak itt csinálom, Facebookon is, több mint 5 éve van saját megosztós vásárlói csoportom, ahogy írtam is.

    Mert ennyi akciós cuccot rakok be. Ha nem kellenek, egyszer sem lesz beírva. De tulajdonképpen az akciók mennyisége zavar? Nyilván nem, hanem csak a kupon. Hát ne használd, ugyanott vagy. A 25-ösöket is ugyanígy beleírtam minden posztba.
    Tulajdonképpen a tudat zavar csak.

    [ Szerkesztve ]

  • ggeleven

    őstag

    válasz Lackki #7770 üzenetére

    Hopp, ebbe szépen belenyúltam akkor. :D Annyira nem voltam benne a témában, hogy ezek a crowdshopping-os kuponok valakit támogatnak is. Sőt, azt sem tudtam, hogy mi ez a crowdshopping, de most már látom. Egyébként hangyász legalább ad is valamit cserébe, mert vadássza és megosztja a jó ajánlatokat (nyilván ezzel ő is jól jár) és nem csak a pics*ját mereszti instagramon meg kuncsorog. Bár ha nagyon dekoratív hölgy lenne, akkor azzal is jól járhatnánk. :P Mondjuk önjelölt celebsztárinfluenszerrel tele a magyar tenger, nem kell még egy...csak ha van min 30%-os AY kuponja! ;]
    Egyébként bárki felmehet az oldalra és kiválaszthat egy szimpatikus kampányt. Azt nem tudom, hogy mindenre 20%-ot adnak-e, de legalább saját döntés, hogy kit támogatsz.
    ONban hagyom a véleményt, mert látom, hogy ez most eléggé foglalkoztat mindenkit. Kedves TG ha úgy érzed módosítsd kérlek. :R

    Amúgy cirka 300 crowdshopping kampány van, szóval csak ennyihez kell megadni mailcímet és ki lehet deríteni, hogy melyik az övé, ha valaki nagyon Sherlocknak érzi magát (és ráér).

    Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

Új hozzászólás Aktív témák