Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peaceliker

    őstag

    válasz MiklosSaS #17499 üzenetére

    Ha vkinek hitel kell szóljon, adok, nekem van annyi, hogy másik 3 nak is jut! ;)

    Autóból nekem ez[link] lett az álom autó, mióta Renault om van …vhogy megragadja az embert ez a kis francia dög. :))

    Nekem volt régi swiftem, szerettem. Amikor az ujabból jött a sport én nagyon örültem …de csalódás lett …9 sec 0-100 az nem sport kocsi! :(
    De szép nagyon, az tény.
    Viszont öcsémnek van 2008 as évjáratú swiftje …így a Renault után érzem benne az olcsóságot. A hangszigetelése nem túl jó, a festés meg kritikán aluli …egy pitypang is lehúzza róla a festéket fémig kb …
    De jó kis autó, jól megy, váltó csodás, futómű orrtolós, de öcsémé nem sport, az azért tuti jobb. :)

    Ami csalódás volt, pedig nagyon vágytam egy időben olyanra az 5.gen 1.6 vti civic …
    Jól megy, azt látod az órán, de nem érzed …nyomaték semmi, 3k alatt 1.2esnek érzed, futómű, fék 0...jó persze, ha családi autónak nézzük, akkor elmegy. De így, ahogy megy életveszély!!!
    Az RS em alá tettek féket is, futóművet is, nem is akarmilyet!

    Na amúgy én megint csak olvasó üzemmódban leszek, mert elindult a lakás felújítás.

    És jó reggelt néktek! :))

    "Oh my Goa'uld!"

Új hozzászólás Aktív témák