Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz MiklosSaS #147236 üzenetére

    Engem amúgy az zavar ebben a járványban, h még az ismerőseim ismerősei sem kapták el, vagy ismernek aki elkapta. Szóval számomra kicsit olyan érzés mint mikor azt mondják, h léteznek a szellemek. De mellette egy rakás negatív hatást generál, ami már felér egy népirtással, gondolok itt arra, h az elfekvőből hazaküldenek mindenkit itt Szolnokon is, mindamellett, h állítólag 5 koronás (én ezt sem hiszem) feküdt ott eddig. Ez 100% biztos infó, mert a rokonunk ott dolgozik. Viszont a rákosakat, agyi sztrokot túlélőt simán hazaküldik... Szerintem sokkal több az áldozat emiatt, mint az az x mennyiségű koronavírusus. Nem. Akarom túl kifejteni, de szerintem ez az egész mögött vagy az húzódik, h csak az egészségesek maradhatnak, vagy valami rohadt nagy elterelés.

    Olyan helyen melózok, ahol a tavaszi szigorítás alatt napi 3-4 kamionossal is találkoztam, akik Olaszországból hozták az árút. Soha senki nem volt beteg és én se kaptam el...

    Én azt gondolom, h ez túl van facsarva. És a híradó is csak célzottan közvetíti a szörnyűségeket...

    Ha nem vagyok túl kíváncsi nektek van ismerős, ismerős ismerőse aki elkpata? :F

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák