Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FollowTheORI

    Topikgazda

    válasz - = Zk = - #17202 üzenetére

    Mert ott "elfogadottabb" vagy nem tudom mi lenne rá a legjobb szó... arányaiban sokkal többen hackerkednek a játékokban. Nyilván elsősorban ott ahol pénz vagy akármi van belőle... anno még hírekben is volt. Most így nem tudok neked konkrétan mutogatni (ilyesmik Why Do Chinese Players Hack? China Player Explains The Sad Reality Behind It (segmentnext.com)), mert utóbbi időben lecsengett ennek a "hírértéke"... :) De nem szűnt meg. De valami olyan az arány hogy durva mondjuk háromnegyede a csaló/hacker embereknek ázsiai, kínai főleg stb. Más "kultúrkör", aminek valszeg (szerintem) köze lehet az ország megszokott politikai társadalmi normáihoz is (lásd illiberális államok, autokrácia stb)... :) Legalábbis elég valószerűtlenül nem véletlen a kapcsolat, hogy sok hacker csaló stb ezekből az ázsiai poszt szovjet stb országokból van. :D :(

    Az olcsóbb elérhetőség meg azért számít, hogy kvázi bannolják, akkor újra tud regelni olcsón/ingyen. :) Szóval nincs sok vesztenivalója se... meg amúgy sincs ugye sok retorziója a csalásoknak.

    Én ezt a BF-ben magam részéről úgy éltem meg, hogy tényleg amikor filléres lett egy rész, vagy "ingyen" szórták, akkor ugrott meg a csalók nagy száma, és tényleg főleg ázsiai meg ilyesmi nevű egyénektől. :)
    (amikor megjelennek a főleg nagypinges furcsa nevű egyének és szétesik a szerver, meg egyértelmű csalók űr-KD-vel stb)

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák