Hirdetés

Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz ADAM1337 #40293 üzenetére

    *Mégis sír itt a sok ember, hogy 400óra- 500 órát gamelt... és tessék, még így sem elég jók...

    *De nevezzük nevén a nevén nem nevezhetőt... ;]

    *Vannak akik részt vesznek a kupán, legyenek ők a 80%-os emberkék, mert ugye a 100%-os az akik a legjobbak a 'fődön.

    *Itt "mindenki" sír hogy a POH mindenkit megver, legyenek ők 60%-on... (gondolom itt ők a No1, ha nem is, itt mindenki ismeri őket mert poH!-ok :D )

    *Oszt akkor a síró emberkék hun vannak, köztük ugye én is, bár én nem sírok, hiszen egyedül gamelek, ezért tarthatom magam a legjobbnak Métron, mert innen szinte senki nem játszik ott. Az egyszemélyes versenyben meg ugye csak egy helyezés van ;] ( ez csak olyan sulykolás magamnak, hogy nem játszok szarul :D )

    *Tanulság? Vagy megtanulsz játszani, vagy befogod a po**d, és nem leszel közröhej tárgya ;] :D (márhogy ez nem neked, a síróknak... csak a válaszra nyomtam)

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Aktív témák