Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GameOver

    aktív tag

    válasz mackosajt #12582 üzenetére

    "a lejátszási tulajdonságoknál esetleg vedd ki a pipát a mikrofonra utaló csúszkánál az elnémítás-ból."

    Köszi szépen, alakul a dolog. Ez annyit javított a dolgon, hogy előtte egyáltalán nem működött a mikrofon (ha Sztereó keverő volt kiválasztva a felvételhez), most így, kivéve a pipát a mikrofon elnémításából már működik a mikrofon, de csak nagyon halkan hallanak, ugyanakkor magát meg nagyon hangosan hallja vissza az illető a TS-en. Ez mitől lehet? Vajon nálam van a hiba, vagy annál, akivel beszélnék (de ez a hiba persze csak akkor van, ha a Sztereó keverő van kiválasztva a Felvételhez ablakban, ha a Mikrofon, akkor tökéletesen tudunk kommunikálni)? Próbáltam maxra tenni a mikrofon hangját itt a Lejátszás ablakban, de semmi változást nem tapasztaltam.

    Egyébként ezzel a Lejátszáshoz ablakkal még nem nagyon játszadoztam. Egy csomó dolgot lehet ott kiválasztani. Ezekkel lehet valamit javítani a dolgon? Melyiket kell kiválasztani a sok közül, és mit kell azokon beállítani?

    "Ahogy látom, realtek HD-d van, így lehet úgy lesz, hogy front pink in, vagy rear pink in."

    Ezt nem értem. Mi ez a front pink in/rear pink in? Ezekkel mit kell csinálni? :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák