Hirdetés

Aktív témák

  • cucclee

    tag

    sziasztok!

    Végső elkeseredetségemben írok ide .és bár bevallom csak a fórum első negyedét olvastam el nem hiszem volt hasonló probléma. egy elég öregecske videókártyám van: Geforce 4 Ti4400(128Mb) ,de bevallom 6 hónapja semmit nem is játszottam ,tanultam.
    Most akartam elindítani a cs source-t ,de kiírta hogy frissítsem a drivert. Igaza volt ,rámentem az oldalra ,volt új verzió. Régebben mindig csak simán ráinstalláltam az újat ,de mivel előzőleg nem érzékelte a verziót ,úgy döntöttem előszőr kitörlöm a régit és felteszem az újat. Az a baj hogy installálás után és újraindítás után a windows nem érzékelte a drivert. Új hardverként vette és nem látta a progit. Ezeket csináltam utána:

    1. uninstall ,regisztri megtisztítása az asus-os dolgoktól ,minden hozzá fűződő programot töröltem ,újrainstall ,nem ment ,nem érzékeli

    2.megint uninstall ,most a windows telepítővel rakom a drivert ,de prsze ő csak régebbi verzióról tu ,nem érzékeli ,a telepítés során hiba: a hozzáférés megtagadva

    3.megint uninstall ,mindent kitöröltem ami a kártyával kapcsolatos ,de most csökkentet módban próbáltam telepíteni ,ugyan az volt az eredmény

    4.az eredeti cd-ről a legelső drivert próbáltam ,ugyan az lett az erdemény ,azaz nem érzékeli a drivert ,a directx sem egyébként

    Most fogalmam sincs mi legyen ,a microsoft oldalán azt írja ilyen estben a windows reinstall kell. Persze plusz egy nap az életemből. Az a baj hogy ugye semmi játék nem megy ,meg hát 1280x1024-ben csak 16 bit a felbontás ,ami nem túl jó. Szeretném windows reinstall nélkül megoldani. remélem tudtok olyan progit ,ami valahogy helyrehozza.

    Ha nincs más lehetőség akkor szerintetek melyik jobb ,a formamt c-és ,full újra telepítés ,vagy a helybeni frissítés ,amikor csak a windows mappát teszi újra. Ja és nem tudtok valami progit ami el tudja tárolni a net beállításai ,mert azzal télleg nincs kedvem szarakodni reinstall után.

    Előere is köszi. Itt mindig tudtak nem segíteni. A prohardver a legkirályabb fórum :)

Aktív témák