Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smile8822

    senior tag

    válasz _Berci_ #27502 üzenetére

    Amúgy ez lenne a gép amit el szeretnék adni már kb 3 éves, bár mondták páran itt Ph - n hogy ne adjam el aprópénzért mert hogy ezek az újan 100k -s gépek elbújhatnak mellette meg hogy most is ennyi idő után is megállja a helyét :)
    Mondtam rá hogy ezzel minden rendben van csak valahogy nem tetszik mára a kinézete és szebbet szeretnék. ( úgy csinálok mintha a kinézetében mutatkozna az ereje ) :P
    Az ténylegesen biztos hogy egy pőccre teszi a dolgát, meg mondom őszintén hogy nekem az Asus tetszik nagyon és pl: abba 3050 es proci van :DDD
    Jó azért nem akarok magamnak se rosszat mert biztos jobban érted mint én mert nekem a gyorsaság is lényeg mert megszoktam hogy mindent úgy csinál ahogy akarom.
    Ez éppen olyan hogy kinek a pap kinek a paplan :) én pl: iphone párti vagyok iphone 4 óta mindegyik volt nekem és ott is a pontosság a gyorsaság Ami más mint a többi készülék aki mást mond az hazudik, ezzel nem azt mondom hogy pl: a Samu nem jó telefon sőt nagyon is jók pl: nekem az s6 amire azt mondom hogy jó telefon, gyors stb, amikor bejött a Samu s6 én vettem egy edge változatot mert annyira tetszett meg tényleg prémium kategória , akkor meg a sima i6 os Apple készüléket használtam aki ismeri tudja milyen hardverrel rendelkezik a Samsung erősebb hardverrel jött ki bőven, de erre mondtam hogy a gyorsaság is számít meg a stabilitás a notebooknál mert ugye megszokja a jót az ember :) de amikor kezembe tartottam és használtam az s6 edge készüléket, érezhetően jobb gyorsabb stabilabb az i6, ezt ki tudom jelenteni mert volt mind a 2, és pl: aki droidos telefont használ vegyük akkor a Samut és kezébe fog egy s5 öt és egy s6 ot érzi hogy szó szerint sehol nincs az s5 pedig elotte az tűnt a villám telefonnak mert gyors és jó pl az is, de mégis bőven érezni lehet a különbséget, és erre még egy gyors példa bár már nagyon elkalandoztam csak egy példát hoztam fel hogy tisztában vagyok hogy nem lesz olyan pl: az Asus gép mint a Dell i5 de teszi az is a dolgot csak maximum lassabban és itt gondolkodom el hogy egyáltalán el a adjam a Dell Gépemet mert már megszoktam a gyorsaságot és ahogy ismerem magam biztos ideges lennék hogy lassabb, hiába régebbi az meg új , nem mindig az új,olcsóbb a jobb hiába új.
    Erre egy gyors példa szeptemberben mutatják be az új Apple készülékeket és utána pár héttel már kapható is, az i6s tavaj jött ki az új s7 meg most és Hardverileg meg a duplája ami benne van ugye mindenki ezzel jön :) 2gb ram VS 4gb ram, 2 Mag VS 4 Mag értem ezekre, de még is gyorsabb nem kicsivel a kb fél éve bejött i6s mint az új Samu s7 , és mégegyszer mondom hogy nem azt akarom mondani ezzel hogy lassú az s7 mert viccből se! ( Csak megszoktam azt hogy ha valamit csinálok a készülékkel ( akármit ) akkor azt azonnal csinálja pedig csak másodpercekről van szó, de már az bosszantó :)
    Ez tényleg nagyon elnyúlt meg ki is tértem csak egy jó példát akartam Mondani és nekem a mobilok a gyengéim így ezt tudtam felhozni )
    És ezért mondtam hogy erősen elgondolkodtam hogy váltsak e, mert hiába szebb meg új ha nem hozza legalább a gyorsasági szintet mint a Dell mert a RAM pl: ugyan annyi mint ebbe csak ugye a cpu itt a bibi.
    Amúgy egy Dell Latitude E5420 Core i5 gép ami lenne.
    Köszönöm hogy vetted a fáradságot hogy elolvastad amit írtam és így Már azért jobban tudod hogy mi is számít, igen és még anyit hogy nem értem ezeket az irreálisan olcsó árazásu gépeket , értem én azt hogy 3 éves gépről van szó, nincs Gari, aki használja ott azért látszik egy kicsit a nyoma, minimális dologról beszélünk most,de az hogy 247k ért vettem a gépet és most meg beárazzák nekem 65k ra :( szerintem nevetséges, akkor 3 év múlva a 80k-s gépeket 20-30k ért fogják adni ?
    És ha felhozom ezt akkor az emberek 80% a azzal jön,hogy inkább a jóval gyengébb gépet válasszák újan mert az origi és ott a garancia Stb .
    És az a gép is gondolom én hogy teszi a dolgát nem úgy mint egy i3/5/7 de mennek, és nem is veszik pl észre hogy lassú a gép mert az előző gép is vagy olyan vagy még lassabb mint amit újan vásárol, ilyet csak az az ember vesz észre aki előtte gyorsabb , stabilabb gépet illetve mobiltelefont használt :)
    Annyit kérek még hogy ugye fentebb kérdeztem hogy az Asus miért esett ki a sorból ? A procira írtad hogy Minimum 3050 az asusba az van,4gm memória ..stb
    Köszi előre is a segítséget.

    •19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

Új hozzászólás Aktív témák