Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maksifül

    senior tag

    válasz Dell XPS #23474 üzenetére

    Szépen rá is tudok csatlakozni úgy a távoli wifire, úgy hogy egy Netvadász antennával becéloztam, az megy a router egyik antennájának a helyére, s innen a Routerről osztanám tovább az összes gépre és telefonra a netet Wifi-vel.
    Legelőször átállítom a LAN IP-t 192.168.1.5-re, hogy ne ugyanaz legyen, mit a távoli routeré 192.168.1.1/, majd beállítottam a wifit a routeren bridge módban. Ezek után még mindig nem hajlandó működni a net egyik eszközön sem, csak akkor, ha a DHCP-t kikapcsolom a routeren. Utána már megy a net, kábelen is, wifin is, de csak a laptopomon. Kicsivel korábban simán rácsatlakoztam a telefonnal is /még az utcán 20m-re is volt jel, s működött/, de most már nem megy. Azt sem tudom mitől nincs, mert semmit nem állítottam akkor sem a routeren, sem a telefonon. Kiváló jelerősséget jelez, de amint rácsatlakoznék, leesik 1-esre, rossz erősséget ír és nem tud csatlakozni. Mitől lehet ez? Ha elfelejtetem a telefonnal azt a wifit, akkor megint fullra ugrik a térereje. Ha ismét megpróbálok csatlakozni, megint leesik. Mi lehet a gixer?
    És vajon a többi géppel miért nem lehet csatlakozni a router által továbbosztott wifire? :(
    Az asztali gépembe USB-s wifi adaptert dugtam, azzal látja is a hálózatot, csatlakozni is tud, de nagyritkán írja csak ki, hogy van internetelérés, de akkor sem jön be semmi oldal, aztán megint nincs internetelérés. /Lehet, hogy ott már gyenge a jel, mert eléggé a sarokban van a gép a legtávolabbi szobában.

    Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

Új hozzászólás Aktív témák