Hirdetés

Hirdetés

  • Decadent - Az őrület határán

    gp A jövőre érkező játékban egy veteránt irányíthatunk, aki a fiát szeretné megmenteni a rémségektől.

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geri8

    tag

    Sziasztok!

    pár hónapja közdük egy nem rendszeresen előbukkanó problémával:
    Windows 7 64bit használata közben a gép belassul (böngészés, játék közben is ha kedve van), az egér reagál még, de semmit nem tudok megnyitni rendesen, vagy nem reagál a gép rendesen, majd képszakadás és újraindul a rendszer. Újraindulás után gyakran hdd ellenőrzést végzett a Windows...
    Rendszerem paraméterei aláírásomban.

    A probléma hol jelentkezik egymás után 3x, hol nem egy hétig.
    Közben a hdd-m elromlott, nem tudtam rendesen írni rá és olvasni sem. A frissen vett ssd-vel tegnap szintén jelentkezett a probléma. Amondó vagyok, a hdd-m e hiba miatt hanyatlott el.

    Ramokat nemrég teszteltem Memtest-el (kb 1 órát), semmi hibát nem írt. A videókarimat haver reggel óta teszteli, semmi hiba.
    Nem egy friss gép (kb 5 éves) ezért bárminemű meghibásodást el tudok képzelni: alaplap, processzor, táp, vezetékek...
    A probléma nem csak terhelés alatt mutatkozott.

    Szerintetek ? :(

Új hozzászólás Aktív témák