Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz inf3rno #121053 üzenetére

    Korábban ilyen HDMi-t rendeltem egy ilyen adapterrel és ezzel tökéletes minden.

    Leírom, amit tapasztaltam, ha gondoljátok elolvassátok: volt alapból két Epson projektorral szerelt SmartBoard, totál ugyanaz minden. Az ehhez adott hdmi kábelekkel minden rendben ment hdmi gépekkel. Aztán kaptuk a nem hdmi-s laptopokat, vettem a két fenti adaptert, minden frankó volt. Aztán az egyik projektornál előjött, hogy nem tudta megkettőzést. Vittem egy saját 2m-es kábelt próbára, azzal jó volt. Aztán az egyik projektornál, ahol még ment a megkettőzés, elszakították a hdmi végén a csatit, vettem a fenti Manhattan kábelt, minden frankó volt megint. A másik proji továbbra is szar. A 10m-es hdmi-t és ezt a másik adaptert egy sima proji és vászonhoz vettem, mert a vga kábel vége megtört, csak hajlítva adott minden színt korrektül. És innentől jön a fenti sztori: a 10m-es jó az én hdmi-s gépemmel, de nem jó a nem hdmi-s HP lapotopokkal, ami közé bejön a másik fajta adapter. De az adaptert megveszi egy másik kolléganő, akinek jó ez az adapter az említett Samsung smart érintős tévéhez, a 10m hdmi-t meg én veszem át, valamire jó lesz alapon, mert hdmi-be kötve jó ugye.

    Tehát most van az, hogy holnap viszem a saját hdmi-t és ezzel az adapterrel megnézem a HP laptopokat. Ha azzal jó lesz, akkor megint a kábelnek kell a hunyónak lennie.

    Tudom, zavaros, de hátha így jobban átmegy!

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák