Hirdetés

Aktív témák

  • Bunyec

    tag

    Sziasztok. Lenne egy nagy problémám, mégpedig grafikus alkalmazások futtatása alatt leáll, a gép és újraindul. Legyen az játék, vagy 3dmar06 progi. A játékokon vettem észre először hogy kb 15 perc után újraindult, egy erősebb játék esetében, még talán hamarabb. A gépben mindne rendesen a helyén van stb. Ma pedig le akartma játszani egy videót, media playert használok, és újraindult, de kb fél perc után. Megint elindítottam ugyanazt a filmet, megint leállás újraindulás. Másik viedót meg lejátszotta mint a kisangyal. :F 3dmark06 rendszeresen valamelyik tesztnél leáll és újraindul, nem tudom végig lefuttatni. Próbáltam terhelni a géept egyszerre orthossal és egy renderelő stability teszttel, de a 12v-os ágon everestben nem csökkent a feszültség, az megmaradt stabilan, úgyhogy a tápot kilőttem. Meg szerintem ezt a konfigot, el kell vinnie ennek a tápnak. Most újítottam rendszert, asus p5b dlx volt, e6400-as procival, tökéletesen mentek a játékok. Erre most hogy összeraktam ezta rendszert ez van. Arra is gondoltam, hogy VGA hibánál meg nem ez a reakciója a gépnek hogy leáll és újraindul. Feszültséget meg kap. Alaplap gondja lenne? Lenne ötlet? Előre is köszi a helpet.
    Jah, és teljesen alapon is ugyanezt csinálta, biosban levettem midnent alapra, akkor is megvan a hiba.

Aktív témák