Hirdetés

Aktív témák

  • Szaboo

    csendes tag

    Üdv! Remélem érdekes problémát vetek most fel... Sajnos...

    Kb 1 hónapja vettem új vid kártyát (ATI Rad. R6670 1GB DRR5) és még 2 giga DDR2 ramot. Miután beleraktamőket egyből 64 bites Win7-et raktam fel (4GB ram miatt), minden simán ment. De miután felraktam a hang és video drivereket elkezdett rettent módon szaggatni a hang. Innentől vissza se tudtam csinálni. Azóta így hallgatok zenét megminden.. Na, ma úgy döntöttem kiderítem mi van. Kiszedtem az új ramot és az új videokártyát, és csupaszon futott a proci (Intel Dual Core 2.8) az alaplapon (Gigabyte GA-EG31M-S2) integrált videokártyával, 2 Gb DDR2 rammal. A tápom Gigabyte SuperB 460W. Minden a régi volt, de kattog a hang, néha be is lassul a zene - ilyenkor gyanítom hogy pufferel. Photoshopnál feltűnő még a lassulás, itt például a polygon lasszó 10 másodperc után elfehéríti a képernyőt. Everest Ultimate terhelésnél pedig úgy belassul a gép hogy alig lehet mozgatni az ablakokat. 3D mark-ban pedig a processzor nagyon alul teljesített. Ezekből én arra következtetek hogy az alaplappal van valami, csak azt nem tudom mi..

    Köszi aki segít!

Aktív témák