Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz bul07 #25098 üzenetére

    Kiszállok ebből. De várlak egy oktatási órámra, ha az Alföld közepén jársz.

    Ezt tudom felajánlani.

    Amúgy ezt írtad. [link]

    [ Szerkesztve ]

    -

  • Masooo

    aktív tag

    válasz bul07 #25098 üzenetére

    Szerintem is bután fogalmaztad. Nem vagyok oktató de van ismerős aki igen, neki kerestem ezt. Elárulom neked, kiváló oktató, annyian csak őt akarják, hogy napi 10-12 órákat kell mennie. Kresszt és tehert is oktat, motort és buszt is ha épp arra kérik meg.
    Elhivatott is. Nem azért kell neki a tolató kamera, hogy neked mint oktatottnak könnyebb dolgod legyen, nem is enged semmi szenzort használni, mert neked kell megtanulni figyelni is, nem csak kormányozni. Aztán majd ha akarsz később dönthetsz úgy, hogy a saját életedben a saját kocsidban a szenzorokra támaszkodsz de a tanulás nem azért van. A tolató is neki kell, és tudod miért? Nem találnád ki. Azért, mert az ő felelőssége, hogy pl egy vizsgán amikor egy tanuló tolat valahová és valamit nem csinál tökéletesen, mikor is lép bele a fékbe. Bizonyára tudod, ha korán, akkor a vizsgának vége, ha későn, a kocsi törhet és eltiltás valamint kárügyintézési procedúra stb veszi kezdetét. Tehát azért invesztálna bele, hogy ezzel is segítsen a tanulóinak.
    A magyarok mindenhez is értenek, ezt tudjuk, mindenki tud focizni, szexelni és vezetni és rálátás nélkül véleményezni, és ezt mind felsőfokon :D Meglátjuk tanulni és fejlődni is tudnak e. Sikert hozzá mindenkinek. :R

    Látom kamera fronton nincs tapasztalat sajna.

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Új hozzászólás Aktív témák