Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    DDPai Z40 videók

    Ezeket a app segítségével szedtem le, de alap dolgokon kívül még nem vagyok gyakorlott a használatban

    Youtube
    [link], [link]

    Nyers videók [link]

    Azt tapasztalom hogy az első kamera érzékeny a zenére, én látom a felvételen a basszus hatására mozog a felvétel, függőlegesen kicsit
    Pedig nem is volt túl hangos a zene, a felvételen nagyon hangos, majd megnézem hogy a felvett hang hangerejét lehet e szabályozni, mert ebből lejjebb kellene venni (Ha más nem lefogom ragasztani a mikrofont)
    Mondjuk ez az esetek 70-80-ban nem lesz zavaró tényező mert csak akkor szól a zene ha egyedül ülök a kocsiban, de tényleg én képes vagyok 4-500km is levezetni hogy nincs bekapcsolva

    Másik a hátsó kamera
    Szerintem rosszul van beállítva és rossz irányba tükrözi, állítanom kell rajta mert így olyan a felvétel mintha balos közlekedés lenne
    De nézzetek már rá hogy tényleg jól érzem e :D
    És a magasságon is állítottam mert nagyon a föld felé volt fordítva, egy kattanással feljebb raktam mikkor hazaértem

    Amúgy szerintem a hátsó felvétel elég elfogadható főleg annak fényben hogy van sötétítő fólia a kocsin(LLumar AF 127-46), bár éjszakai felvétel még hiányzik az lesz mindent eldöntő

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák