Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G@bi90MR

    aktív tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni! Golf 3 3 ajtós autóba szeretnék egy szép hangzást nyújtó rendszert építeni. Törekedni szeretnék a minél gyáribb kinézetre, ezért a gyári fejegységet szeretnék, ami egy VW Gamma 3 CD-s egység. Ezeknek milyen a hangminősége? Erősítőre kötném a csomagtartóba pedig gyári helyre illeszkedő ládát tennék. Ha felejtős a fejegység, akkor zöld háttérvilágítású, levehető előlapos modellt keresnék. Szeretem a telt mélyeket, de nem dübögtetni akarom, csak hogy a hangkép egységes, szép legyen. A keretem 120e Ft mindenre.

    Jelenleg ezeket néztem ki:

    VW Gamma 3 fejegység ~ 5-8e Ft
    Hertz ESK 165.5 szett ~ 35-38e Ft
    Caliber BCF74 VW GOLF 3 (ez passzív, vagy aktív, van e benne hangszóró, nem sok infót találtam róla!?, nem szeretnék nagy ládát, gyári helyre bemegy, mint a Jubi Golf Nokia mélynyomója) 29e Ft
    Ezekhez egy erősítő, a hangszórókhoz lehet, hogy kell kiemelő keret, kábelek, két első ajtóba szigetelés.

    Mennyire rugaszkodtam el a valóságtól illetve a kerettől? Ezek beépíthetők egyáltalán az autómba? Teljes tanácstalanság a témában, csak csapongok. :DDD

    Előre is köszönöm a segítséget! :R

    mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

Új hozzászólás Aktív témák